TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In het eerste seizoen draaide het allemaal om seksvideo's die zonder toestemming van Sihame (Ahlaam Teghadouini) online werden gezet. Dat pikte de 18-jarige niet. Ze besloot wraak te nemen op de onverlaten en dat werd een hele bloederige toestand.
In seizoen 2 blijkt dat Sihame een inspiratie is geworden voor andere jonge vrouwen. Beelden van een geweldsexplosie op een schoolplein, waarbij een meisje haar exposer zwaar mishandelt, gaan viral. Ze blijkt niet de enige die zich heeft laten inspireren door Sihame. De media en haar achterban wakkeren het vuur zelfs verder aan.
Maar de recherche en de broer van haar laatste slachtoffer willen Sihame achter de tralies zien te krijgen. Om te overleven moet ze een gevaarlijk pad bewandelen langs corrupte agenten, vrouwenhandel, het dark web en criminelen die het op haar gemunt hebben.
De serie Sihame is bedacht door Achmed Akkabi die natuurlijk bekend is van Mocro Maffia. Hij wilde een serie maken waarin een vrouw de baas is. Het eerste seizoen trok in de eerste week via NPO Start 1 miljoen kijkers. Omdat Sihame via NPO3 slechts 100.000 kijkers trok, is besloten dat het vervolg alleen op NPO Start te zien zal zijn.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Jamai tilt kijkcijfers Maestro naar hoger plan
08:17Terugkijken: zo dirigeerde Jamai Beethoven in de finale
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De hygiënepolitie, November Man
06:00De hilarische film Augurk aan Zee stream je nu bij Prime Video
06:00Driedelige documentaireserie Willem-Alexander & Máxima nu te zien bij Videoland