TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Terwijl Ellen en Alexander verwachtingsvol uitkijken naar de komst van hun kindje - 'wordt het een voetballertje of een zakenman?' -, houdt Alexander Münninghoff zich aan zijn belofte.
In De Stamhouder blijft hij graven in zijn duistere familiegeschiedenis. Zijn vader Frans (Robert de Hoog) raakte in de oorlog betrokken bij een oorlogsmisdaad maar komt in opstand. Zijn officieren straften hem door hem naar een zelfmoordcommando te sturen. De oude heer Münninghoff (Gijs Scholten van Aschat) knoopte zijn vrienden- en kennissenkring zo aan elkaar dat hij verzeild raakte bij een moordcomplot op Hitler.
Dan komt aan het geluk van het jonge stel een abrupt einde. De bevalling zet plotseling in. De baby wordt veel te vroeg geboren en lijkt het niet te halen.
Video: Melvin shockeert iedereen door weg te lopen uit De Bondgenoten
10:37Married at First Sight: Ferenc laat Dominik huilen in het bubbelbad
09:05AVROTROS onthult namen van Beste Zangers 2026
08:07De TV van gisteren: Kijkers niet onder de indruk van nieuwe SBS6-show Survive Your Family
06:00Snel, hard en zonder genade: stream nu Rippers bij Videoland