TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Terwijl Ellen en Alexander verwachtingsvol uitkijken naar de komst van hun kindje - 'wordt het een voetballertje of een zakenman?' -, houdt Alexander Münninghoff zich aan zijn belofte.
In De Stamhouder blijft hij graven in zijn duistere familiegeschiedenis. Zijn vader Frans (Robert de Hoog) raakte in de oorlog betrokken bij een oorlogsmisdaad maar komt in opstand. Zijn officieren straften hem door hem naar een zelfmoordcommando te sturen. De oude heer Münninghoff (Gijs Scholten van Aschat) knoopte zijn vrienden- en kennissenkring zo aan elkaar dat hij verzeild raakte bij een moordcomplot op Hitler.
Dan komt aan het geluk van het jonge stel een abrupt einde. De bevalling zet plotseling in. De baby wordt veel te vroeg geboren en lijkt het niet te halen.
De TV van gisteren: WK Voetbal scoort vele malen hoger dan Avondetappe
07:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
08:42De TV van gisteren: Nederlandse kijker laat alles zonder voetbal links liggen
08:09Eddy Zoëy deelt details opzet nieuw RTL-zomerprogramma Nederland met vakantie