TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Tussen de vele andere Scandinavische misdaadseries is The Sommerdahl Murders een vreemde eend in de bijt. Het oplossen van misdaden is namelijk maar de helft van het verhaal in deze serie over rechercheur Dan Sommerdahl (Peter Mygind) en zijn ex-vrouw, forensisch onderzoeker Marianne (Laura Drasbaek).
Net zo belangrijk zijn namelijk de soapachtige verwikkelingen in hun relatie en Mariannes geheime verhouding met collega Flemming Torp (André Babikian), die ook weer Dans beste vriend is. Het Deense misdaaddrama naar de boeken van Anna Grue begint deze week aan zijn derde seizoen. Dan onderzoekt een dode man in een wetsuit, die werd gevonden in een gebouw bij de haven. Hij ontdekt dat het slachtoffer geen natuurlijke dood is gestorven en een leven vol geheimen leidde.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)
09:55Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)