TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Tussen de vele andere Scandinavische misdaadseries is The Sommerdahl Murders een vreemde eend in de bijt. Het oplossen van misdaden is namelijk maar de helft van het verhaal in deze serie over rechercheur Dan Sommerdahl (Peter Mygind) en zijn ex-vrouw, forensisch onderzoeker Marianne (Laura Drasbaek).
Net zo belangrijk zijn namelijk de soapachtige verwikkelingen in hun relatie en Mariannes geheime verhouding met collega Flemming Torp (André Babikian), die ook weer Dans beste vriend is. Het Deense misdaaddrama naar de boeken van Anna Grue begint deze week aan zijn derde seizoen. Dan onderzoekt een dode man in een wetsuit, die werd gevonden in een gebouw bij de haven. Hij ontdekt dat het slachtoffer geen natuurlijke dood is gestorven en een leven vol geheimen leidde.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, Gran Torino