TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Laura (Teuni de Brouwer) en Jonas (Teun Donders) hebben in de serie Dertigers al vijftien jaar een relatie en hebben net een huis gekocht. Terwijl Laura graag volgende stappen maakt in de relatie, worstelt Jonas met zichzelf. Hij durft geen keuzes te maken, tot grote irritatie van Laura. In deze aflevering loopt de ruzie hoog op. Dan volgt er nog meer rampspoed: Jonas verliest zijn baan. Hoe moet dat nu met het huis dat ze nog maar net gekocht hebben? Het koopcontract blijkt niet zomaar te ontbinden.
Teun Donders - met zijn 27 jaar is hij de jongste acteur van de vriendengroep - is in zijn echte leven partnerloos, vertelde hij in een interview op NPO Radio 1. "Ik wil graag kinderen. Laten we beginnen met een leuke partner vinden. Ik sta ervoor open."
Deze aflevering van Dertigers zie je op 1 augustus vanaf 19:20 uur bij BNNVARA op NPO3.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'
16:06Verlaat Wouter de Winther Eva en VI voor Renze? 'Goeie klik'
14:20Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen