TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Laura (Teuni de Brouwer) en Jonas (Teun Donders) hebben in de serie Dertigers al vijftien jaar een relatie en hebben net een huis gekocht. Terwijl Laura graag volgende stappen maakt in de relatie, worstelt Jonas met zichzelf. Hij durft geen keuzes te maken, tot grote irritatie van Laura. In deze aflevering loopt de ruzie hoog op. Dan volgt er nog meer rampspoed: Jonas verliest zijn baan. Hoe moet dat nu met het huis dat ze nog maar net gekocht hebben? Het koopcontract blijkt niet zomaar te ontbinden.
Teun Donders - met zijn 27 jaar is hij de jongste acteur van de vriendengroep - is in zijn echte leven partnerloos, vertelde hij in een interview op NPO Radio 1. "Ik wil graag kinderen. Laten we beginnen met een leuke partner vinden. Ik sta ervoor open."
Deze aflevering van Dertigers zie je op 1 augustus vanaf 19:20 uur bij BNNVARA op NPO3.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'