TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Sabri Saddik speelt in Dertigers de vrijgezelle Sam. Hij droomde er niet van acteur te worden. Hij had drama als keuzevak op het Amsterdamse Montessori Lyceum. Tijdens een dramales werd hij apart genomen door een docent, die een passende auditie op het oog had voor Sabri. De betreffende rol kreeg hij niet, maar zijn acteertalent maakte wel indruk, waardoor hij later een rol in een speelfilm kreeg.
Inmiddels speelde de acteur in bekende series als Mocro Mafia, Klem en Bestseller Boy en was hij Hamlet in een moderne toneelbewerking van Abdelkader Benali. Ondertussen studeerde de acteur ook af aan Vrije Universiteit.
In deze aflevering Dertigers is hij opnieuw gespannen voor een date en laat hij zich coachen door Ada om beter voor de dag te komen.
Deze aflevering van Dertigers is op maandag 22 juli 2024 om 19:25 uur te zien op NPO 3.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag