TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Geld stinkt niet, zo luidt het gezegd. Maar aan het grote geld dat in Dirty money aan bod komt zit zeker wel een luchtje.
Netflix heeft meer te bieden dan series en films. De reeks Dirty money is een fraai staaltje onderzoekjournalistiek. De makers duiken in schandalen dei de hele wereld op zijn kop zetten. Zo komt bijvoorbeeld de Amerikaanse bank Wells Fargo aan bod. Oud-medewerkers doen een boekje open over hoe frauduleuze praktijken deze financiële reus groot maakte.
Ook aan de beurt is Jared Kusher, de schoonzoon van president Trump. Voor zijn schoonpappa de machtigste man ter wereld werd, zat Kushner in het vastgoed. En dat ging met de nodige schimmige praktijken gepaard. Verder afleveringen over de corrupte premier van Maleisië, de goud-industrie en gesjoemel met Amerikaanse oudedagvoorzieningen.
Vanaf 11 maart op Netflix.
Partnerbijdrage
Cindy Lammerts uit MAFS: 'Bijzonder dat kijkers dit deden nadat ze mij zagen'
12:27Makelaar Leslie in Million Dollar Listing Nederland: 'Lege glazen is armoe'
10:40De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
10:00Gouden Televizier-Ring 2026: De tussenstand van de derde kwalificatieronde is bekend
10:00Wat kijkt MAFS-seksuoloog Eveline Stallaart op televisie?