TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Geld stinkt niet, zo luidt het gezegd. Maar aan het grote geld dat in Dirty money aan bod komt zit zeker wel een luchtje.
Netflix heeft meer te bieden dan series en films. De reeks Dirty money is een fraai staaltje onderzoekjournalistiek. De makers duiken in schandalen dei de hele wereld op zijn kop zetten. Zo komt bijvoorbeeld de Amerikaanse bank Wells Fargo aan bod. Oud-medewerkers doen een boekje open over hoe frauduleuze praktijken deze financiële reus groot maakte.
Ook aan de beurt is Jared Kusher, de schoonzoon van president Trump. Voor zijn schoonpappa de machtigste man ter wereld werd, zat Kushner in het vastgoed. En dat ging met de nodige schimmige praktijken gepaard. Verder afleveringen over de corrupte premier van Maleisië, de goud-industrie en gesjoemel met Amerikaanse oudedagvoorzieningen.
Vanaf 11 maart op Netflix.
Partnerbijdrage
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'