TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Geld stinkt niet, zo luidt het gezegd. Maar aan het grote geld dat in Dirty money aan bod komt zit zeker wel een luchtje.
Netflix heeft meer te bieden dan series en films. De reeks Dirty money is een fraai staaltje onderzoekjournalistiek. De makers duiken in schandalen dei de hele wereld op zijn kop zetten. Zo komt bijvoorbeeld de Amerikaanse bank Wells Fargo aan bod. Oud-medewerkers doen een boekje open over hoe frauduleuze praktijken deze financiële reus groot maakte.
Ook aan de beurt is Jared Kusher, de schoonzoon van president Trump. Voor zijn schoonpappa de machtigste man ter wereld werd, zat Kushner in het vastgoed. En dat ging met de nodige schimmige praktijken gepaard. Verder afleveringen over de corrupte premier van Maleisië, de goud-industrie en gesjoemel met Amerikaanse oudedagvoorzieningen.
Vanaf 11 maart op Netflix.
Deze BN’ers maken hun opwachting in het nieuwe seizoen van Code van Coppens
08:45De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers pakken Mireille terug op haar eigen woorden
06:47Vanavond op TV: Muziekfeest van het jaar 2023, Bed & breakfast België, Le Mans '66
20:50Kijkers niet te spreken over aflevering van De Bondgenoten: ‘Oersaai’
14:45Jan Slagter heeft geen zin om het Eurovisie Songfestival uit te zenden. Wat nu?