TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Toen Ingmar de rol van Steef Verduyn overnam van Tommy van Lent koos hij er opvallend genoeg voor uitsluitend met zijn voornaam bekend te willen staan.
Deze keuze zorgde voor de nodige onduidelijkheid én een zoektocht naar zijn identiteit. Overijverige fanblogs meenden de blonde acteur te herkennen in tv- en filmproducent Ingmar Conjarts en die naam werd hem zelfs op Wikipedia toegedicht. Afgelopen november ontkrachtte Ingmar in een interview met deze site die geruchten nog.
Hij liet in het midden wat zijn achternaam dan wel is, maar gaf wel een verklaring: "Om werk en privé wat meer gescheiden te houden. Ik acteer omdat ik het leuk vind, niet omdat ik beroemd wil worden of een idool. Eigenlijk wil ik een beetje de Zendaya kant op: bij haar volstaat de voornaam. Ik vind de mijne gewoon heel mooi, je hoort 'm niet vaak."
Soapnieuwssite GTSTCourant stuitte eerder deze week echter op de juiste, volledige naam van Ingmar. In de fotoarchieven van het ANP blijkt de acteur herhaaldelijk terug te vinden onder de naam 'Ingmar van den Broek'. Een kleine online speurronde leverde de site vervolgens bevestiging op dat deze naam klopt.
Zo sportte Ingmar in het verleden bij een turnvereniging in zijn woonplaats Zoetermeer. In de online archieven van de club is hij meermaals te vinden onder die naam en toenaam.
Ingmar en RTL hebben nog niet gereageerd op de onthulling.
Partnerbijdrage
Van grappenmaker tot zelfinzicht: Ruben Nicolai over pleasen, verlies en verandering
08:40Dit zijn de finalisten van Wie is De Mol? 2025
08:06De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)