TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Toen Ingmar de rol van Steef Verduyn overnam van Tommy van Lent koos hij er opvallend genoeg voor uitsluitend met zijn voornaam bekend te willen staan.
Deze keuze zorgde voor de nodige onduidelijkheid én een zoektocht naar zijn identiteit. Overijverige fanblogs meenden de blonde acteur te herkennen in tv- en filmproducent Ingmar Conjarts en die naam werd hem zelfs op Wikipedia toegedicht. Afgelopen november ontkrachtte Ingmar in een interview met deze site die geruchten nog.
Hij liet in het midden wat zijn achternaam dan wel is, maar gaf wel een verklaring: "Om werk en privé wat meer gescheiden te houden. Ik acteer omdat ik het leuk vind, niet omdat ik beroemd wil worden of een idool. Eigenlijk wil ik een beetje de Zendaya kant op: bij haar volstaat de voornaam. Ik vind de mijne gewoon heel mooi, je hoort 'm niet vaak."
Soapnieuwssite GTSTCourant stuitte eerder deze week echter op de juiste, volledige naam van Ingmar. In de fotoarchieven van het ANP blijkt de acteur herhaaldelijk terug te vinden onder de naam 'Ingmar van den Broek'. Een kleine online speurronde leverde de site vervolgens bevestiging op dat deze naam klopt.
Zo sportte Ingmar in het verleden bij een turnvereniging in zijn woonplaats Zoetermeer. In de online archieven van de club is hij meermaals te vinden onder die naam en toenaam.
Ingmar en RTL hebben nog niet gereageerd op de onthulling.
De TV van gisteren: Wisselende reacties op geweldig goed bekeken oudejaarsconference
06:47Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Zo mis je geen moment van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen