TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Toen Ingmar de rol van Steef Verduyn overnam van Tommy van Lent koos hij er opvallend genoeg voor uitsluitend met zijn voornaam bekend te willen staan.
Deze keuze zorgde voor de nodige onduidelijkheid én een zoektocht naar zijn identiteit. Overijverige fanblogs meenden de blonde acteur te herkennen in tv- en filmproducent Ingmar Conjarts en die naam werd hem zelfs op Wikipedia toegedicht. Afgelopen november ontkrachtte Ingmar in een interview met deze site die geruchten nog.
Hij liet in het midden wat zijn achternaam dan wel is, maar gaf wel een verklaring: "Om werk en privé wat meer gescheiden te houden. Ik acteer omdat ik het leuk vind, niet omdat ik beroemd wil worden of een idool. Eigenlijk wil ik een beetje de Zendaya kant op: bij haar volstaat de voornaam. Ik vind de mijne gewoon heel mooi, je hoort 'm niet vaak."
Soapnieuwssite GTSTCourant stuitte eerder deze week echter op de juiste, volledige naam van Ingmar. In de fotoarchieven van het ANP blijkt de acteur herhaaldelijk terug te vinden onder de naam 'Ingmar van den Broek'. Een kleine online speurronde leverde de site vervolgens bevestiging op dat deze naam klopt.
Zo sportte Ingmar in het verleden bij een turnvereniging in zijn woonplaats Zoetermeer. In de online archieven van de club is hij meermaals te vinden onder die naam en toenaam.
Ingmar en RTL hebben nog niet gereageerd op de onthulling.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?