TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De reden laat zich raden: voetbal.
De zevende reeks van Flikken Rotterdam is momenteel in volle gang. De kijkers zijn dan ook compleet in de ban van die ene vraag: wie van het rechercheteam heeft informatie doorgespeeld aan derden? Is het Nouchra (Ortál Vriend), speelt nieuwkomer Carolien (Anneke sluiters) een dubbelrol of moeten we toch onze pijlen op iemand anders richten?
Het antwoord op dat grote mysterie laat voor zowel de lineaire als de online kijkers op zich wachten, zo maakt AVROTROS vandaag duidelijk. "Er is aanstaande vrijdag geen Flikken Rotterdam op televisie. Je kunt die week ook niet vooruitkijken via NPO Plus. Uiteraard zijn we vrijdag de 20ste gewoon weer terug", aldus de omroep op socials.
In plaats daarvan kunnen kijkers genieten van een voetbalwedstrijd. Het Nederlands Elftal speelt namelijk een EK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk, de absolute favoriet van de poule. De selectie van de Fransen zit vol met topspelers en in de eerste wedstrijd had Oranje geen antwoord op de ploeg van superster Kylian Mbappé: die match eindigde dan ook in een pijnlijke 4 - 0. Maar toch is bij een verlies vrijdag de hoop niet verloren: een tweede plek in de poule blijft dan haalbaar. Lees er hier vooral meer over.
Op vrijdag 13 oktober kijk je vanaf 20:30 uur naar Nederland vs. Frankrijk. Op vrijdag 20 oktober is Flikken Rotterdam weer te zien.
Het perfecte spel om met familie of vrienden te spelen tijdens deze koude winterdagen. Het bordspel van The Floor gaat namelijk voor veel plezier zorgen!
Terugkijken: Estavana Polman onthult in Vandaag Inside wat handbalsters écht verdienen: ‘Zo!’
10:00Kim-Lian van der Meij speelt aartsengel Gabriël in De Kerststal van Nederland: 'Bijzonder'
10:00Wie speelt wie in De Kerststal van Nederland?
09:38Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Only Joling
09:31Anne-Mar Zwart presenteert nieuw datingprogramma voor de EO