TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Wees gerust: de derde aflevering is vanavond wel te zien. Alleen kijk je 'm dan vanaf 21:47 uur bij AVROTROS op NPO1.
De reden dat Flikken Maastricht pas later te zien is, is bekend. De politieserie met Angela Schijf, Victor Reinier en sinds kort ook Ruud Smulders moet namelijk wijken voor de WK Afstanden, die sinds donderdag worden verreden in Thialf in Heerenveen. Vanavond zie je op NPO1 dan ook de tv-registratie van onder meer de ploegenachtervolging en de 500 meter voor zowel mannen als vrouwen.
Om 21:47 uur start dan alsnog de derde aflevering van Flikken Maastricht. In deze nieuwe uitzending vertrekken Wolfs en Eva naar Zuid-Limburg waar een heus schuttersfeest is veranderd in een bloedbad. Aan de karakters van Angela Schijf en Victor Reinier de taak om uit te zoeken of er meer achter deze moord zit dan jaloezie. Verder krijgen Marion en Romeo te maken met een groep kinderen die jeugdzorg mijdt. Lees er snel meer over.
Flikken Maastricht is dus vanavond eenmalig om 21:47 uur te zien op NPO1. Vooruitkijken kan al wel via NPO Plus en NLZiet.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
De boerderij van Judith en Bart uit Winter Vol Liefde is gered
14:48Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
13:02Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer