TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De extra lange slotaflevering van het eerste seizoen van Downton Abbey is in twee delen te zien. Het is de zomer van 1914 en Europa is in de ban van de moordaanslag op aartshertog Frans Ferdinand. Dat lijkt echter nog ver weg van Downton, waar de familie Crawley terugkeert na Sybils debutantengala.
Wat de gemoederen in het landhuis vooral bezighoudt is de zwangerschap van Cora (Elizabeth McGovern). Als de moeder van Mary, Edith en Sybil een zoon op de wereld zou zetten, wordt deze de erfgenaam van het Crawley-fortuin. Dat zou de huidige erfgenaam Matthew (Dan Stevens) als huwelijkskandidaat plots een stuk minder aantrekkelijk maken. Het doet Mary (Michelle Dockery) twijfelen of ze zijn huwelijksaanzoek wel zal accepteren, tot ongenoegen van Matthew.
Lees ook: De Eerste Wereldoorlog staat op punt van uitbreken in seizoensslot Downton Abbey
Het eerste seizoen van Downton Abbey is sinds dinsdag 30 januari weer dagelijks om 17:15 uur te zien op NPO2. Deze aflevering volgt op 8 februari 2024. (HH)
Johan Derksen: 'Yvonne Coldeweijer is uitgespeeld bij Talpa'
10:31Deze BN’ers komen voorbij in het nieuwe seizoen van De Geknipte Gast
10:20Video: oud Big Brother-winnaar duikt op in De Bondgenoten
10:02Project Rembrandt keert terug op de buis
10:00Marlijn Weerdenburg speelt Bobbie Cratchit in Scrooge LIVE 2025: 'Heerlijk dramatische rol'