TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De extra lange slotaflevering van het eerste seizoen van Downton Abbey is in twee delen te zien. Het is de zomer van 1914 en Europa is in de ban van de moordaanslag op aartshertog Frans Ferdinand. Dat lijkt echter nog ver weg van Downton, waar de familie Crawley terugkeert na Sybils debutantengala.
Wat de gemoederen in het landhuis vooral bezighoudt is de zwangerschap van Cora (Elizabeth McGovern). Als de moeder van Mary, Edith en Sybil een zoon op de wereld zou zetten, wordt deze de erfgenaam van het Crawley-fortuin. Dat zou de huidige erfgenaam Matthew (Dan Stevens) als huwelijkskandidaat plots een stuk minder aantrekkelijk maken. Het doet Mary (Michelle Dockery) twijfelen of ze zijn huwelijksaanzoek wel zal accepteren, tot ongenoegen van Matthew.
Lees ook: De Eerste Wereldoorlog staat op punt van uitbreken in seizoensslot Downton Abbey
Het eerste seizoen van Downton Abbey is sinds dinsdag 30 januari weer dagelijks om 17:15 uur te zien op NPO2. Deze aflevering volgt op 8 februari 2024. (HH)
Netflix presenteert cast van nieuwe Nederlandse thrillerserie De Stilte
10:22Rijk Hofman gaat Temptation Island presenteren met deze presentatrice
10:00Harm Edens: 'Dit Was het Nieuws is een vaste en dierbare waarde in mijn leven geworden'
09:43De TV van gisteren: kijkers aanschouwen wegpiraten in nieuw seizoen De Slechtste Chauffeur van Nederland
06:47Vanavond op TV: Kamp Waes, No way back vips, Rampage: Big Meets Bigger