TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De extra lange slotaflevering van het eerste seizoen van Downton Abbey is in twee delen te zien. Het is de zomer van 1914 en Europa is in de ban van de moordaanslag op aartshertog Frans Ferdinand. Dat lijkt echter nog ver weg van Downton, waar de familie Crawley terugkeert na Sybils debutantengala.
Wat de gemoederen in het landhuis vooral bezighoudt is de zwangerschap van Cora (Elizabeth McGovern). Als de moeder van Mary, Edith en Sybil een zoon op de wereld zou zetten, wordt deze de erfgenaam van het Crawley-fortuin. Dat zou de huidige erfgenaam Matthew (Dan Stevens) als huwelijkskandidaat plots een stuk minder aantrekkelijk maken. Het doet Mary (Michelle Dockery) twijfelen of ze zijn huwelijksaanzoek wel zal accepteren, tot ongenoegen van Matthew.
Lees ook: De Eerste Wereldoorlog staat op punt van uitbreken in seizoensslot Downton Abbey
Het eerste seizoen van Downton Abbey is sinds dinsdag 30 januari weer dagelijks om 17:15 uur te zien op NPO2. Deze aflevering volgt op 8 februari 2024. (HH)
Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden
10:29Alex uit OML kiest voor risicovolle operatie: 'Het is alles of niets'
10:12Zo vieren de Een Huis Vol-gezinnen kerst: tradities, gezelligheid en familietijd
08:23De TV van gisteren: Broers van 94 en 100 herenigd: kerst-tv levert weer kippenvelmomenten op
01:11Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater