TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Fans zitten vanavond weer klaar, want het derde seizoen van Dertigers is weer te zien en volgens actrice Eva Laurenssen, die Saar speelt in de serie, belooft het een “explosief seizoen te worden.”
Het derde seizoen van Dertigers begint voor Pieter met een klein tuinhuisje als woning. Hij en Luuk moeten het nu zonder Saar doen. Ondertussen overwegen Alex en Elias zwanger te worden. Lot is al in verwachting, maar Bart wil liever scheiden. Genoeg perikelen dus om weer een compleet seizoen te vullen.
"Het wordt denk ik het meest explosieve seizoen tot nu toe", zegt Eva Laurenssen tegen het ANP. "Dat gevoel hadden we al bij het lezen van het script en dat bleek ook tijdens het spelen zo te zijn. We hadden natuurlijk ook flink wat opgebouwd in de afgelopen seizoenen."
Ook laat Eva weten dat er inmiddels al gesprekken lopen over een vierde seizoen. Dertigers is een remake van de Belgische variant en die heeft ook vier seizoenen. Of het voor de Nederlandse reeks ook ophoudt na vier seizoenen, weet de actrice nog niet.
De BNNVARA-reeks draait om een groep van acht vrienden, die al sinds hun studententijd met elkaar optrekken. Zo zien ze elkaar op verjaardagen, feestjes en etentjes, maar ook tijdens toevallige ontmoetingen. Ze helpen elkaar met allerlei beslissingen en delen samen een onverwerkt trauma dat hun vriendschap danig op de proef stelt.
Het derde seizoen van Dertigers is vanaf 8 augustus te zien om 21:50 uur op NPO3 en NPO Plus.
Douwe Bob eerste gast in nieuw seizoen Eva na bijzondere zomer
08:50De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen