TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Fans zitten vanavond weer klaar, want het derde seizoen van Dertigers is weer te zien en volgens actrice Eva Laurenssen, die Saar speelt in de serie, belooft het een “explosief seizoen te worden.”
Het derde seizoen van Dertigers begint voor Pieter met een klein tuinhuisje als woning. Hij en Luuk moeten het nu zonder Saar doen. Ondertussen overwegen Alex en Elias zwanger te worden. Lot is al in verwachting, maar Bart wil liever scheiden. Genoeg perikelen dus om weer een compleet seizoen te vullen.
"Het wordt denk ik het meest explosieve seizoen tot nu toe", zegt Eva Laurenssen tegen het ANP. "Dat gevoel hadden we al bij het lezen van het script en dat bleek ook tijdens het spelen zo te zijn. We hadden natuurlijk ook flink wat opgebouwd in de afgelopen seizoenen."
Ook laat Eva weten dat er inmiddels al gesprekken lopen over een vierde seizoen. Dertigers is een remake van de Belgische variant en die heeft ook vier seizoenen. Of het voor de Nederlandse reeks ook ophoudt na vier seizoenen, weet de actrice nog niet.
De BNNVARA-reeks draait om een groep van acht vrienden, die al sinds hun studententijd met elkaar optrekken. Zo zien ze elkaar op verjaardagen, feestjes en etentjes, maar ook tijdens toevallige ontmoetingen. Ze helpen elkaar met allerlei beslissingen en delen samen een onverwerkt trauma dat hun vriendschap danig op de proef stelt.
Het derde seizoen van Dertigers is vanaf 8 augustus te zien om 21:50 uur op NPO3 en NPO Plus.
Bekijk de eerste beelden van het tweede seizoen De Hanslers: Van de Piste naar de Playa
10:16De eerste beelden van Bestemming X 2026 zijn verschenen
10:00Barbara de Loor onthult haar favoriete serie: 'Er zit veel humor en zelfspot in'
09:54Hoe leuk: alle afleveringen van De Fabeltjeskrant komen online
09:23Dit gaat er nu echt veranderen voor BinnensteBuiten in 2027