TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De zender maakte het programmeerbesluit zaterdag bekend in een persverklaring.
Buiten de landsgrenzen wordt de serie omgedoopt tot The hunt. Onder die naam krijgen kijkers in Australië, Griekenland, Kroatië, Servië, Bosnië en Herzegovina, Montenegro, Macedonië, Bulgarije, Spanje en Indonesië de misdaadreeks te zien.
Een van ons is een reconstructie van de moord op de 16-jarige Marianne Vaatstra. Ze werd in 1999 levenloos aangetroffen, uit onderzoek bleek dat ze verkracht en vermoord was. De serie laat zien hoe na dertien jaar onderzoek de dader uiteindelijk gearresteerd kon worden met behulp van DNA-onderzoek. Ook de rol van Peter R. De Vries, die menig uitzending aan de zaak besteedde, krijgt aandacht.
Michiel van Erp en producent Pupkin Films kiezen voor een bijzondere aanpak. Iedere aflevering wordt het verhaal verteld vanuit het perspectief van een andere hoofdpersoon. De cast van Een van ons bestaat uit acteurs als Hans Kesting, Eefje Paddenburg, Aus Greidanus jr., Gijs Blom, Jack Wouterse, Mara van Vlijmen en Imanuelle Grives. De serie gaat maandag in première op het festival Film by the Sea in Vlissingen en is vanaf donderdag 12 september te zien op CANAL+.
Simone Weimans bezoekt voormalige Nederlandse koloniën in nieuwe docuserie
10:54Kijkers van De Bondgenoten kritisch op nieuw onderdeel met AI-coach
09:04Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte presenteren nieuwe vrijdagavondshow
07:51De TV van gisteren: Ik Vertrek-kijkers onder de indruk van verbouwing van Bart en Loes
06:47Vanavond op TV: Dit was het nieuws, 010: De mensen die Rotterdam kleur geven, The Suicide Squad