TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het tweede seizoen van de Gooische Vrouwen reboot eindigde met een politie-inval bij Martin en Cheryl Morero thuis. De volkszanger werd gearresteerd en weggevoerd, op verdenking van betrokkenheid bij drugshandel.
Uit de eerste, uiteraard zonovergoten, beelden van seizoen 3 blijkt dat Martin (Peter Paul Muller) waarschijnlijk niet lang op water en brood hoeft te zitten. Sterker nog: hij zit zelfs alweer aan het hoofd van de tafel tijdens een barbecue met alle vrienden en familie.
Grote vraag is uiteraard of dit allemaal echt gaat gebeuren of dat het deel uitmaakt van een droom die Martin in de gevangenis heeft. De cast is in ieder geval dolblij weer aan het werk te zijn, zo vertelt hoofdrolspeelster Linda de Mol die haar mede-acteurs inmiddels een beetje als familie is gaan zien.
Het derde seizoen Gooische Vrouwen is dit najaar te zien op SBS6.
De Bondgenoten-kijkers zijn helemaal klaar met Fabiënne
15:58Tina Nijkamp ziet grote verandering bij RTL: 'Datingprogramma's worden teruggedrongen'
15:00Dit is ook We Zijn er Bijna!: Bekijk de backstage beelden
13:46Talpa compenseert boze fans na technische problemen bij Ajax-wedstrijd
13:16Shelly Sterk liep gehoorschade op tijdens opnames van het tv-programma Galileo