TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Jayson en Maud moeten tot hun verdriet afscheid nemen van hun opa en oma die naar het senioreneiland Albatros zijn verbannen. Daar draait de nieuwe achtdelige jeugdserie Escape from Albatros om die vanavond begint.
In 2040 draait het in de maatschappij om snelheid en effectiviteit. Trage senioren passen niet meer in dat plaatje. Voor hen zijn daarom speciale senioreneilanden gecreëerd, zoals Albatros. Maar Jayson en Maud komen erachter dat het op Albatros anders gaat dan gedacht. Ze bedenken een ontsnappingsplan voor hun grootouders.
De rollen van opa en oma zijn voor Jörgen Raymann en Beppie Melissen. De komische en avontuurlijke serie wil een aantal maatschappelijke thema’s belichten, zoals de prestatiegerichte maatschappij en de zorg voor ouderen.
Escape from Albatros is vanaf 15 september iedere zondag om 18:35 uur te zien op NPO 3.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar zondag, maar ook op vrijdag en zaterdag valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn allemaal live te volgen op Viaplay.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater