TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Jayson en Maud moeten tot hun verdriet afscheid nemen van hun opa en oma die naar het senioreneiland Albatros zijn verbannen. Daar draait de nieuwe achtdelige jeugdserie Escape from Albatros om die vanavond begint.
In 2040 draait het in de maatschappij om snelheid en effectiviteit. Trage senioren passen niet meer in dat plaatje. Voor hen zijn daarom speciale senioreneilanden gecreëerd, zoals Albatros. Maar Jayson en Maud komen erachter dat het op Albatros anders gaat dan gedacht. Ze bedenken een ontsnappingsplan voor hun grootouders.
De rollen van opa en oma zijn voor Jörgen Raymann en Beppie Melissen. De komische en avontuurlijke serie wil een aantal maatschappelijke thema’s belichten, zoals de prestatiegerichte maatschappij en de zorg voor ouderen.
Escape from Albatros is vanaf 15 september iedere zondag om 18:35 uur te zien op NPO 3.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Noa Vahle, Sjoerd Mossou en Youri Mulder delen hun voorspellingen voor het WK voetbal 2026
10:00Noa Vahle heeft zin in het WK Voetbal: 'Ik ben de enige die namens SBS6 gaat'
09:49Spraakmakende kandidate Julia keert terug in De Bondgenoten: 'Zo'n kans ga je nooit meer krijgen'
09:36Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op donderdag
09:22Jan Versteegh over grote veranderingen in De Bondgenoten: 'Wordt een spektakel'