TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dingen lopen namelijk allesbehalve gesmeerd in de aanloop naar de bruiloft en dus ook niet in deze achtste aflevering van het derde seizoen. Dewi (Esmée van Kampen) denkt dat ze zwanger is. Bette (Linda de Mol) raakt in paniek als Juul haar bruidsjurk heeft laten verstellen. Johans ex dreigt daarbij ook nog eens de hele ceremonie te verpesten. Kan er dan werkelijk helemaal niets goed gaan?
Als je dacht dat je daarmee het drama wel hebt gehad, heb je het mis. Ruxandra (Elise Schaap) is namelijk ook nog eens allerminst blij als ze stiekem een stuk van Thomas' nieuwe boek leest. En Kirk (Rop Verheijen) kan maar moeilijk inspiratie vinden voor zijn lied voor Bettes bruiloft.
De Frogers pakken opnieuw hun koffers, maar dit keer blijven de tenten en campers thuis. In het nieuwe seizoen De Frogers: Groeten uit… verruilt de familie de Engelse camping voor een gezellige slaapboerderij in het Duitse Zwarte Woud.
Omroep MAX-programma Het Dorp keert terug op de buis
10:43Dit programma vervangt Help, Mijn Man Is Klusser! op RTL 4
10:00Jurre Geluk over het presenteren van Niet Klein te Krijgen: 'Ik wilde geen ramptoerist zijn'
09:26Video: Kees Tol reageert op ontevreden koppel uit vtwonen: ‘Ze krijgen geen nieuwe make-over’
08:00Carlo Boszhard had een mooi gesprek met Loretta Schrijver over The Masked Singer