TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Irene Moors speelt als columniste Ellen Boetselaar een sleutelrol in Five Live, maar erg veel energie heeft die rol haar niet gekost. Al in de eerste aflevering raakt Boetselaar in coma als ze een loodzware lamp op haar hoofd krijgt. De rest van de serie bracht ze bewusteloos door in een ziekenhuisbed. Daar lijkt vanavond in de voorlaatste aflevering van deze reeks verandering in te komen.
Ondertussen is Sara (Linda de Mol) in de zevende hemel als haar ex-man Roderik (Waldemar Torenstra) toenadering zoekt. Zenderbaas Flip (Daan Schuurmans) wil dat Roderik en Sara die romantische klik ook op de buis laten zien. Maar de pais en vree is van korte duur als eindredactrice Liz (Lies Visschedijk) haar mond voorbijpraat over de affaire tussen Roderik en Vivienne.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Talpa trekt nu al de stekker uit nieuw programma Vijf Dagen Vast
15:25De boerderij van Judith en Bart uit Winter Vol Liefde is gered
14:48Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
13:02Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem