TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Zaken en privé lopen in deze aflevering van Flikken Maastricht meer dan ooit door elkaar voor Eva (Angela Schijf) en Wolfs (Victor Reinier). Het politieduo worstelt al meerdere seizoenen met hun gevoelens voor elkaar. Maar ditmaal nemen ze juist hun werk mee naar huis.
De rechercheurs onderzoeken een bloederige afrekening in het drugscircuit waar onschuldige mensen bij betrokken zijn geraakt. Een van de getuigen in de zaak is Nico, een wat bijzondere man die voor zijn eigen veiligheid een kamer krijgt in De Ponti, het pension dat Wolfs al jaren thuis noemt.
Ondertussen krijgen Marion (Oda Spelbos) en Romeo (Sergio IJssel) te maken met een groep gewelddadige homofoben. Ze blijken het gemunt te hebben op Marion, die niet zomaar van haar belager af komt.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside