TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Zaken en privé lopen in deze aflevering van Flikken Maastricht meer dan ooit door elkaar voor Eva (Angela Schijf) en Wolfs (Victor Reinier). Het politieduo worstelt al meerdere seizoenen met hun gevoelens voor elkaar. Maar ditmaal nemen ze juist hun werk mee naar huis.
De rechercheurs onderzoeken een bloederige afrekening in het drugscircuit waar onschuldige mensen bij betrokken zijn geraakt. Een van de getuigen in de zaak is Nico, een wat bijzondere man die voor zijn eigen veiligheid een kamer krijgt in De Ponti, het pension dat Wolfs al jaren thuis noemt.
Ondertussen krijgen Marion (Oda Spelbos) en Romeo (Sergio IJssel) te maken met een groep gewelddadige homofoben. Ze blijken het gemunt te hebben op Marion, die niet zomaar van haar belager af komt.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters