TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
We leggen je uit waarom!
Hoewel het negentiende seizoen van Flikken Maastricht eigenlijk pas net is begonnen, is het voor veel kijkers al een ritueel geworden om elke vrijdagavond af te stemmen op een nieuwe aflevering. Aanstaande vrijdag, 14 februari, kunnen ze daar zeker mee doorgaan, maar de week erna wordt dat even anders.
Op 21 februari 2025 is er namelijk geen nieuwe aflevering van Flikken Maastricht te zien. Dat heeft alles te maken met de Oranjeleeuwinnen, die die dag hun eerste wedstrijd in de Nations League voor vrouwen spelen tegen het sterke Duitsland. Deze wedstrijd is live te zien op NPO 1. Ondertussen wordt op NPO 3 het Worldcup Schaatsen in Polen uitgezonden, waardoor er ook daar geen ruimte is voor de populaire politieserie van AVROTROS.
Gelukkig mogen Eva (Angela Schijf) en Wolfs (Victor Reinier) de week daarna wel weer aan de bak. In de derde aflevering van Flikken Maastricht wordt tijdens een repetitie van Mastreechter staar een koorlid vergiftigd. Als blijkt dat het gif in een chocolade eitje zat dat bij de koffiepauze geserveerd werd, is het aan dit olijke duo om uit te zoeken wat er aan de hand is.
Ondertussen onderzoeken Romeo en Marion een aantal inbraken in een dure buurt. Merkwaardig genoeg is bij geen van die inbraken een alarm afgegaan.
Benieuwd? Flikken Maastricht is iedere vrijdag (behalve dus op vrijdag 21 februari) om 20:35 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
De startdatum van Flikken Maastricht seizoen 21 is bekend
13:04De Bondgenoten-fans weten het zeker: 'Anouk keert terug'
10:59Johan Derksen mist Sinan Can als tafelgast bij Vandaag Inside: 'Hij mag niet aanschuiven bij de vijand'
10:42Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is