TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Flikken Maastricht is een succesvolle serie die elk jaar bovenaan staat in de top 10 van best bekeken televisieseries in Nederland. Geen wonder dat er regelmatig grote namen opduiken die gastrollen spelen. Ditmaal is dat bijvoorbeeld acteur Victor Löw.
Dat is grappig, want dezelfde acteur speelde in 2007 ook al eens een rol, en vertolkte in de spin-off Flikken Rotterdam in 2018 zelfs beide helften van een tweeling. Naast oude bekende Löw zijn ook ervaren acteurs Jacqueline Blom en Peter Blok te zien. Maar de hoofdrollen blijven voor Victor Reinier en Angela Schijf.
Al ligt Eva (Schijf) met een acute blindedarmontsteking in het ziekenhuis. Wolfs (Reinier) staat collega Marion (Oda Spelbos) bij die het plotse overlijden van een oude vriendin onderzoekt.
Deze aflevering van Flikken Maastricht is op vrijdag 21 maart 2025 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'