TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Flikken Maastricht is een succesvolle serie die elk jaar bovenaan staat in de top 10 van best bekeken televisieseries in Nederland. Geen wonder dat er regelmatig grote namen opduiken die gastrollen spelen. Ditmaal is dat bijvoorbeeld acteur Victor Löw.
Dat is grappig, want dezelfde acteur speelde in 2007 ook al eens een rol, en vertolkte in de spin-off Flikken Rotterdam in 2018 zelfs beide helften van een tweeling. Naast oude bekende Löw zijn ook ervaren acteurs Jacqueline Blom en Peter Blok te zien. Maar de hoofdrollen blijven voor Victor Reinier en Angela Schijf.
Al ligt Eva (Schijf) met een acute blindedarmontsteking in het ziekenhuis. Wolfs (Reinier) staat collega Marion (Oda Spelbos) bij die het plotse overlijden van een oude vriendin onderzoekt.
Deze aflevering van Flikken Maastricht is op vrijdag 21 maart 2025 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op woensdag, laatste Curaçao-editie
14:08Oud-deelnemers De Bondgenoten keren terug: herken jij ze?
13:40B&B Vol Liefde: dit waren de allerleukste fragmenten van de afgelopen seizoenen
12:20Johan Derksen opvallend positief over MAX-presentatrice: 'Vrouw om van te houden'
10:56Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau