TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Flikken Maastricht is een succesvolle serie die elk jaar bovenaan staat in de top 10 van best bekeken televisieseries in Nederland. Geen wonder dat er regelmatig grote namen opduiken die gastrollen spelen. Ditmaal is dat bijvoorbeeld acteur Victor Löw.
Dat is grappig, want dezelfde acteur speelde in 2007 ook al eens een rol, en vertolkte in de spin-off Flikken Rotterdam in 2018 zelfs beide helften van een tweeling. Naast oude bekende Löw zijn ook ervaren acteurs Jacqueline Blom en Peter Blok te zien. Maar de hoofdrollen blijven voor Victor Reinier en Angela Schijf.
Al ligt Eva (Schijf) met een acute blindedarmontsteking in het ziekenhuis. Wolfs (Reinier) staat collega Marion (Oda Spelbos) bij die het plotse overlijden van een oude vriendin onderzoekt.
Deze aflevering van Flikken Maastricht is op vrijdag 21 maart 2025 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger