TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Er is weinig zo funest voor liefde als jaloezie. Uit statistieken blijkt dat jaarlijks meer dan veertig vrouwen omkomen door toedoen van hun (ex-)partner. Wolfs en Eva zijn ongetwijfeld bekend met die cijfers, al maakt dat hun werk in deze aflevering van Flikken Maastricht er niet makkelijker op.
Het duo onderzoekt de moord op een medewerkster van een vakantiepark. Ze blijkt vlak na haar restaurantdienst om het leven te zijn gebracht. Het toeval wil dat ze net haar relatie had verbroken met een man die ook op het park woont. De breuk verliep niet soepel, maar is een gebroken hart grond voor moord?
Marion en Romeo hebben hun handen vol aan een reeks overvallen op coffeeshops die niet geheel toevallig pasgeleden van leverancier waren veranderd.
'Malou Petter wordt de nieuwe Roos Moggré bij EenVandaag'
15:15De makers van Het Jaar van Fortuyn komen met een nieuwe dramaserie
14:12Joris Linssen zou voor Hello Goodbye niet naar een commerciële omroep gaan
13:20BN'ers doen massaal mee aan deze trend (en wij ook)
12:32Hendrik Jan Bökkers uit Woeste Grond duikt op in Ranking the Stars