TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Politieonderzoek hangt voor een deel af van aannames, maar eerste indrukken geven niet altijd het volledige beeld. Zeker niet in Flikken Maastricht waar misdaden zelden zo klip-en-klaar zijn als ze lijken.
Eva (Angela Schijf) en Wolfs (Victor Reinier) onderzoeken de roofmoord op een jonge vrouw die in haar eigen huis is omgebracht. Omdat haar vader een bekende crimineel is, gaat het politieduo in eerste instantie uit van een ripdeal. Dit is een beroving tijdens een illegale transactie, bijvoorbeeld een drugsdeal.
Tijdens hun onderzoek lopen ze politiecollega's Romeo (Sergio IJssel) en Marion (Oda Spelbos) tegen het lijf. Zij onderzoeken een melding van ontvoering die verband lijkt te houden met de moord op het meisje. Maar wat is er werkelijk gaande?
Flikken Maastricht is iedere vrijdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Keert Britt na Diederik ook terug in De Bondgenoten? Dit zegt ze zelf
10:00Buddy Vedder vindt dít een van de beste series ooit gemaakt: 'Je weet niet wat je kunt verwachten'
09:50Dit is hoe lang het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde duurt
09:45Terugkijken: Lionel Messi dolt Algerije met prachtige hattrick tijdens WK voetbal
09:22De eerste beelden van de nieuwe Netflix-serie De Eetclub zijn verschenen