TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Politieonderzoek hangt voor een deel af van aannames, maar eerste indrukken geven niet altijd het volledige beeld. Zeker niet in Flikken Maastricht waar misdaden zelden zo klip-en-klaar zijn als ze lijken.
Eva (Angela Schijf) en Wolfs (Victor Reinier) onderzoeken de roofmoord op een jonge vrouw die in haar eigen huis is omgebracht. Omdat haar vader een bekende crimineel is, gaat het politieduo in eerste instantie uit van een ripdeal. Dit is een beroving tijdens een illegale transactie, bijvoorbeeld een drugsdeal.
Tijdens hun onderzoek lopen ze politiecollega's Romeo (Sergio IJssel) en Marion (Oda Spelbos) tegen het lijf. Zij onderzoeken een melding van ontvoering die verband lijkt te houden met de moord op het meisje. Maar wat is er werkelijk gaande?
Flikken Maastricht is iedere vrijdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park