TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Politieonderzoek hangt voor een deel af van aannames, maar eerste indrukken geven niet altijd het volledige beeld. Zeker niet in Flikken Maastricht waar misdaden zelden zo klip-en-klaar zijn als ze lijken.
Eva (Angela Schijf) en Wolfs (Victor Reinier) onderzoeken de roofmoord op een jonge vrouw die in haar eigen huis is omgebracht. Omdat haar vader een bekende crimineel is, gaat het politieduo in eerste instantie uit van een ripdeal. Dit is een beroving tijdens een illegale transactie, bijvoorbeeld een drugsdeal.
Tijdens hun onderzoek lopen ze politiecollega's Romeo (Sergio IJssel) en Marion (Oda Spelbos) tegen het lijf. Zij onderzoeken een melding van ontvoering die verband lijkt te houden met de moord op het meisje. Maar wat is er werkelijk gaande?
Flikken Maastricht is iedere vrijdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'