TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Een sterfgeval kent lugubere gevolgen in Flikken Maastricht. Als de zoon van een overleden man de ouderlijke woning ontruimt, treft hij tot zijn schrik in de garage het stoffelijk overschot van een kindje aan. Omdat de man als vrijwilliger bij een asielzoekerscentrum werkte en het lichaampje niet te herleiden is naar de database van vermiste kinderen, vermoeden Eva en Wolfs dat het slachtoffer een jonge asielzoeker was.
Hun onderzoek leidt al snel naar een groep vermeende mensensmokkelaars. Daardoor is het ineens de vraag of de asielmedewerker wel een natuurlijke dood is gestorven. Romeo en Marion dragen ook hun steentje bij aan het onderzoek. Ze proberen de identiteit van het kind vast te stellen. Maar hun aandacht is afgeleid als ze op een andere misstand stuiten.
Flikken Maastricht is iedere vrijdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Sandra uit Married at First Sight 2026 wist van tevoren al wie haar match was: 'Ben gaan googelen'
13:24Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato