TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Vragen zoals: waarom draagt Wolfs cowboylaarzen, is het haar van Eva (Angela Schijf) echt en doen de acteurs hun eigen stunts. In de afgelopen zestien seizoenen van Flikken Maastricht gebeurde er nog al wat en daarom is er ook genoeg om over te praten.
Dat doet Ben Prins in tien afleveringen waarin hij de luisteraars mee neemt achter de schermen. In elke aflevering bespreekt hij een ander thema; van stunts, wapens en de politie, tot locaties, muziek, verhaallijnen en kleding. Cast en leden van de crew vertellen over hun meest memorabele momenten, leuke anekdotes en opvallendste afleveringen.
Zo vertelt de stuntcoördinator over de levensgevaarlijke stunt waarbij Victor Reinier boven een werkende papierversnipperaar hing, horen we hoe de scenarioschrijver al die jaren de spanning in de verhaallijnen vasthoudt en legt de wapenspecialist uit hoe hij de acteurs veilig heeft leren schieten.
De trailer hoor je hier alvast
Flikken de Podcast is vanaf vrijdag 18 februari te beluisteren via alle populaire podcast-apps.
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026