TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Vragen zoals: waarom draagt Wolfs cowboylaarzen, is het haar van Eva (Angela Schijf) echt en doen de acteurs hun eigen stunts. In de afgelopen zestien seizoenen van Flikken Maastricht gebeurde er nog al wat en daarom is er ook genoeg om over te praten.
Dat doet Ben Prins in tien afleveringen waarin hij de luisteraars mee neemt achter de schermen. In elke aflevering bespreekt hij een ander thema; van stunts, wapens en de politie, tot locaties, muziek, verhaallijnen en kleding. Cast en leden van de crew vertellen over hun meest memorabele momenten, leuke anekdotes en opvallendste afleveringen.
Zo vertelt de stuntcoördinator over de levensgevaarlijke stunt waarbij Victor Reinier boven een werkende papierversnipperaar hing, horen we hoe de scenarioschrijver al die jaren de spanning in de verhaallijnen vasthoudt en legt de wapenspecialist uit hoe hij de acteurs veilig heeft leren schieten.
De trailer hoor je hier alvast
Flikken de Podcast is vanaf vrijdag 18 februari te beluisteren via alle populaire podcast-apps.
Vanaf deze datum is Toos: De Van der Valk ontvoering op Netflix te zien
09:50Plottwist in nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken: niet alleen stellen en singles mogen meedoen
09:03Dit programma vervangt Dit Weet Jij Niet?! op SBS6
07:47De TV van gisteren: Eva-kijkers onder de indruk van optreden Mart Hoogkamer
07:00GTST Spoilers - maandag 19 t/m donderdag 22 oktober 2026