TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het was geen gemakkelijk seizoen voor agent Dries van Weelden in Flikken Rotterdam. Met zijn onberekenbare en riskante gedrag bracht hij zijn collega's in gevaar en Esther in de problemen. In de laatste aflevering van dit seizoen neemt Dries gelukkig de juiste beslissing, ondanks dat hij daardoor zelf in de problemen komt.
Het hoofdpersonage in de politieserie wordt gespeeld door Mark van Eeuwen, die de laatste tijd vooral actief is als producent. Na De slag om de Schelde werkt hij aan zijn volgende project, een serie over de Joodse Raad in de Tweede Wereldoorlog. Of Van Eeuwen ook terugkeert in de rol van Dries is nog niet zeker. Terwijl Flikken Maastricht nog zeker drie seizoenen erbij krijgt, is er over hun Rotterdamse collega's nog niets bekend.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Oh nee: dit is waarom De Bondgenoten woensdag pas om 22:00 uur te zien is
08:44De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers vellen eerste oordeel over nieuwe bewoners
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De dag dat ..., Legally Blonde 2: Red, White & Blonde
19:39Samson-klassieker krijgt WK make-over: Marie Verhulst blaast 'Wij willen voetballen' nieuw leven in
19:07Coen Swijnenberg scoort rol in Gooische Vrouwen en neemt zijn teckels mee naar de set