TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Officier van justitie Hein Berg (Huub Stapel) zit in een lastig parket in Flikken Rotterdam. Hij weet inmiddels zeker dat de dood van Paul Beijerland het gevolg is van een lek binnen de politie. Dat betekent dat er minstens één informant actief is in het rechercheteam. Hij schakelt de hulp in van Hermine Monserrat, die op zijn verzoek infiltreert in de bij de zaak betrokken Nigeriaanse Freeland Church.
Ondertussen probeert Berg het lek boven te krijgen door Stan, Noucha, Dries en Carolien nader te onderzoeken. Hij pluist hun verleden uit om te achterhalen of ze mogelijk chantabel zijn. Als de teamleden doorkrijgen waar hij mee bezig is, leidt dat tot een heftige confrontatie. Het leed is al geleden: het onderlinge vertrouwen is helemaal weg.
Flikken Rotterdam is sinds 15 september iedere vrijdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1. Deze aflevering volgt op 29 september 2023.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Dirty Harry
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)