TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Hein Berg (Huub Stapel) leek tot nu toe de touwtjes stevig in handen te hebben, maar de makers van Flikken Rotterdam zetten het leven van de officier van justitie danig op z'n kop.
Tot Bergs grote verbazing ontwaakt hij naast het levenloze lichaam van Hermine Montserrat. De afgelopen weken was ze op zijn verzoek geïnfiltreerd in de extremistische Freeland Church. Nu ligt ze dood naast hem en zonder alibi is Berg de hoofdverdachte. Zelfs de hulp van Orlando Hooi (Ruurt de Maesschalck) kan niet voorkomen dat de rijksrecherche achter hem aangaat.
Stan, Noucha, Dries en Carolien besluiten zelf de zaak te onderzoeken, maar stuiten in Heins privébestanden op een confronterende waarheid: hij acht hen stuk voor stuk in staat informatie te lekken aan criminelen.
Flikken Rotterdam is sinds 15 september iedere vrijdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1. Deze aflevering volgt op 27 oktober 2023.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
De makelaars van de Nederlandse Million Dollar Listing zijn bekend
13:53De streamingtip van de week: Haantjes seizoen 2 op Netflix
10:10Mischa Blok portretteert vier bekende opiniemakers in nieuw AVROTROS-programma
10:00Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)