TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De rol van de bekendste crimineel aller tijden was vast een heel gewilde in acteursland. Gijs Naber trok uiteindelijk aan het langste einde, hij speelt de Neus. Dat Rifka Lodeizen zus Astrid speelt, was al bekend. Marit van Bohemen neemt zus Sonja voor haar rekening.
Carry Tefsen speelt de oudere moeder van Willem, Plien van Bennekom de jongere. Bas Keijzer is Cor van Hout, ooit de boezemvriend van Willem en diens kompaan bij de ontvoering van Freddy Heineken. Later werd diezelfde van Hout geliquideerd, vermoedelijk in opdracht van Willem Holleeder. Judas is gebaseerd op het gelijknamige boek van Astrid Holleeder.
Judas is vanaf 6 januari in zijn geheel te zien op Videoland en wekelijks om 22.00 uur bij RTL 4.
In de trailer is Gijs Naber onherkenbaar, de gelijkenis met Willem Holleeder is behoorlijk treffend.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Wanneer is Eva weer terug op tv?
12:24Johan Derksen: 'Deze nieuwe minister deugt niet, niemand zal hem ooit vertrouwen'
10:25Zo reageert de vader van Mercedes op Salar in De Bondgenoten
10:03Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'