TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De rol van de bekendste crimineel aller tijden was vast een heel gewilde in acteursland. Gijs Naber trok uiteindelijk aan het langste einde, hij speelt de Neus. Dat Rifka Lodeizen zus Astrid speelt, was al bekend. Marit van Bohemen neemt zus Sonja voor haar rekening.
Carry Tefsen speelt de oudere moeder van Willem, Plien van Bennekom de jongere. Bas Keijzer is Cor van Hout, ooit de boezemvriend van Willem en diens kompaan bij de ontvoering van Freddy Heineken. Later werd diezelfde van Hout geliquideerd, vermoedelijk in opdracht van Willem Holleeder. Judas is gebaseerd op het gelijknamige boek van Astrid Holleeder.
Judas is vanaf 6 januari in zijn geheel te zien op Videoland en wekelijks om 22.00 uur bij RTL 4.
In de trailer is Gijs Naber onherkenbaar, de gelijkenis met Willem Holleeder is behoorlijk treffend.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'