TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Ze is de veroorzaker van alle ellende in GTST sinds de zomercliffhanger: Margriet Seegers (Elisa van Riessen). In een vlaag van verstandsverbijstering trok ze aan de handrem van Henk en Laura’s auto, met een gigantische kettingbotsing tot gevolg. Naderhand was ze weken spoorloos, al had Merel (Sophie Bouquet) haar al snel in het vizier toen een van Margriets schoenen bij de plek van het ongeluk werd gevonden. Merel probeert haar nu zover te krijgen dat ze zichzelf aangeeft.
Om de zaak rond te krijgen heeft de politie getuigenverklaringen nodig. Laura twijfelt aan haar eigen herinneringen en Henk is door de crash zijn geheugen kwijt. Als er eindelijk dingen terug beginnen te komen over wat er op die rampavond is gebeurd, zwijgt hij daarover tegen Laura.
Goede Tijden, Slechte Tijden (GTST) is van maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL4. Deze aflevering volgt op 25 september 2023.
Partnerbijdrage
Je kunt nu stemmen voor de Televizier-Ring Online-videoserie 2026!
08:32Welk programma vervangt Only Joling op RTL 4?
07:43De TV van gisteren: Prima start voor Heel Holland Bakt Elke Dag
07:00GTST Spoilers - maandag 20 t/m donderdag 23 april 2026
21:05Zien: de eerste beelden van Koningsdagspecial The Masked Singer