TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Ze is de veroorzaker van alle ellende in GTST sinds de zomercliffhanger: Margriet Seegers (Elisa van Riessen). In een vlaag van verstandsverbijstering trok ze aan de handrem van Henk en Laura’s auto, met een gigantische kettingbotsing tot gevolg. Naderhand was ze weken spoorloos, al had Merel (Sophie Bouquet) haar al snel in het vizier toen een van Margriets schoenen bij de plek van het ongeluk werd gevonden. Merel probeert haar nu zover te krijgen dat ze zichzelf aangeeft.
Om de zaak rond te krijgen heeft de politie getuigenverklaringen nodig. Laura twijfelt aan haar eigen herinneringen en Henk is door de crash zijn geheugen kwijt. Als er eindelijk dingen terug beginnen te komen over wat er op die rampavond is gebeurd, zwijgt hij daarover tegen Laura.
Goede Tijden, Slechte Tijden (GTST) is van maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL4. Deze aflevering volgt op 25 september 2023.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame