TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Julian Verduyn is na zijn periode in de gevangenis toe aan wat nieuws. Hij wil het liefst zijn werk in de Buurtsuper over laten aan andere mensen, zodat hij zich kan richten op een nieuwe stap in zijn carrière. Daarvoor heeft hij alleen wel het vertrouwen van Rik (Ferri Somogyi) en Shanti (Bertrie Wierenga) nodig. Hij heeft namelijk zijn zinnen gezet op De Koning.
In eerste instantie was het de bedoeling dat Laura (Jette van der Meij) 'm zou kopen, maar dat idee is van de baan. Het is de grand dame van Meerdijk niet gelukt om een lening bij de bank af te sluiten, dit vanwege haar leeftijd en de ziekte van Parkinson. Julian kan op zijn beurt ook het buurtcafé niet kopen, maar hij heeft wel een plan bedacht: hij biedt Shanti en Rik maandelijks €4000 aan zodat hij deze horecagelegenheid kan pachten.
De vraag is alleen of Shanti en Rik dit zien zitten. Er heeft zich inmiddels namelijk al een nieuwe koper aangemeld die geen enkel probleem lijkt te hebben met de huidige vraagprijs. Zal Julian zowel letterlijk als figuurlijk achter het net vissen?
Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
10:13Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch
10:00Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder