TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Linda (Babette van Veen) moet behoorlijk wennen aan het gedrag van haar nieuwe liefde Luuk Bos (Kees Boot) in GTST. Tijdens zijn werk als huisarts is Luuk betrokken, invoelend en uiterst behulpzaam. Maar vreemd genoeg houdt hij in zijn privéleven mensen juist bewust op een afstandje.
Zo maakte hij haar direct na hun eerste nacht samen al duidelijk geen type te zijn voor een vaste relatie. In de aanloop naar de feestdagen doet Luuk een nieuwe ontboezeming: hij heeft een probleem met Kerst. Linda is dol op de feestdagen en probeert op haar eigen onnavolgbare wijze te ontdekken wat haar geliefde zo dwars zit.
Elders in Meerdijk is Saskia Verduyn (Tamara Brinkman) juist toe aan een verzetje. Ze wil daarom met de kinderen naar de nieuwe Comedy Night in Boks. Is deze nieuwe rage uit Meerdijk eigenlijk een goede toevoeging? Laat het weten!
Partnerbijdrage
Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger
16:31Plotselinge terugkeer Annechien Steenhuizen zorgt ook voor discussie: 'Alsof er niets gebeurd was'
14:47April Darby laat van zich horen na GTST-exit: 'Verbaasd en ontroerd'
13:10Herman van der Zandt openhartig over gemis Paulien Cornelisse bij Eva
11:52Ondanks flinke kritiek en dalende kijkcijfers: Wat Speelt Er krijgt ook eindejaarspecial