TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Linda (Babette van Veen) moet behoorlijk wennen aan het gedrag van haar nieuwe liefde Luuk Bos (Kees Boot) in GTST. Tijdens zijn werk als huisarts is Luuk betrokken, invoelend en uiterst behulpzaam. Maar vreemd genoeg houdt hij in zijn privéleven mensen juist bewust op een afstandje.
Zo maakte hij haar direct na hun eerste nacht samen al duidelijk geen type te zijn voor een vaste relatie. In de aanloop naar de feestdagen doet Luuk een nieuwe ontboezeming: hij heeft een probleem met Kerst. Linda is dol op de feestdagen en probeert op haar eigen onnavolgbare wijze te ontdekken wat haar geliefde zo dwars zit.
Elders in Meerdijk is Saskia Verduyn (Tamara Brinkman) juist toe aan een verzetje. Ze wil daarom met de kinderen naar de nieuwe Comedy Night in Boks. Is deze nieuwe rage uit Meerdijk eigenlijk een goede toevoeging? Laat het weten!
De Bondgenoten: zo vindt Mark Schaaf het om terug te zijn in de loods
14:04Johnny de Mol kan niet naar B&B Vol Liefde kijken: 'Krijg er kromme tenen van'
13:07Opvallende gasten bij De Oranjezomer woensdagavond
12:49Gênant: Edwin uit B&B Vol Liefde wil kus bij de koffie van Iris
12:11Is Jan Slagter de nieuwe Johan Derksen?