TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Cato van Mierlo (Marit Meijeren) kwam begin september Meerdijk binnenlopen met maar één doel: om samen te werken met Stefano Sanders (Bas Muijs) om zo de positie van Daan (Dorian Bindels) bij het veilinghuis te ondermijnen.
Stefano en Cato kenden elkaar namelijk al van zijn tijd in New York. Ze hadden een hele hechte band en dachten elkaar blind te kunnen vertrouwen, maar inmiddels is daar weinig meer over. Sinds Stefano zonder iets te zeggen vertrok en zelfs bestanden heeft verwijderd, hoeft Cato niets meer van haar voormalig vriend te hebben. Gelukkig is Daan bereid om dat vrijgekomen plekje in te nemen. Althans, als vriend dan.
Daan heeft het namelijk momenteel reuzegezellig met Esmee, de date die Cato voor hem heeft geregeld op Flekslove. Alleen foutje bedankt: Cato realiseert zich in deze aflevering van GTST dat ze stiekem een beetje verliefd is op haar collega en het dus niet kan aanzien dat hij met een ander gaat eindigen. Is ze daar alleen nog op tijd mee of heeft Daan zijn hart al weggeven?
De moeder van Salar steekt hem een hart onder de riem in De Bondgenoten: 'Blijf jezelf'
13:25'Gore vervloekte jungle, maar wel een groot feest': Valerio Zeno blikt vooruit op nieuw seizoen Echte Meisjes
13:00Monique Hansler-kostuum populair met carnaval, bekijk de beelden en haar reactie
13:00Weer Nederland! Weer Xandra Velzeboer die goud wint!
12:50NOS Studio Voetbal zoekt publiek voor laatste uitzendingen