TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Cato van Mierlo (Marit Meijeren) kwam begin september Meerdijk binnenlopen met maar één doel: om samen te werken met Stefano Sanders (Bas Muijs) om zo de positie van Daan (Dorian Bindels) bij het veilinghuis te ondermijnen.
Stefano en Cato kenden elkaar namelijk al van zijn tijd in New York. Ze hadden een hele hechte band en dachten elkaar blind te kunnen vertrouwen, maar inmiddels is daar weinig meer over. Sinds Stefano zonder iets te zeggen vertrok en zelfs bestanden heeft verwijderd, hoeft Cato niets meer van haar voormalig vriend te hebben. Gelukkig is Daan bereid om dat vrijgekomen plekje in te nemen. Althans, als vriend dan.
Daan heeft het namelijk momenteel reuzegezellig met Esmee, de date die Cato voor hem heeft geregeld op Flekslove. Alleen foutje bedankt: Cato realiseert zich in deze aflevering van GTST dat ze stiekem een beetje verliefd is op haar collega en het dus niet kan aanzien dat hij met een ander gaat eindigen. Is ze daar alleen nog op tijd mee of heeft Daan zijn hart al weggeven?
Programma: Op deze momenten komt Nederland in actie tijdens de Olympische Winterspelen 2026
13:50Bekende tv-familie slaat terug naar Monique Hansler
13:10Op deze BN'er lijkt Claudia uit Winter Vol Liefde volgens de kijkers
12:41Kijker heeft het gemunt op Maarten Blom uit Een Huis Vol: 'Luie vreetzak'
11:33De streamingtip van de week: Winter Vol Liefde