TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het is de vraag wat ze nu precies komt doen.
De naam 'Monica de Klein' zal vast bij vele vaste fans nog wel een belletje gaan rinkelen. Dit karakter was tussen 2013 en 2015 een vaste waarde in de serie. Ze bracht het hoofd van Bing (Everon Jackson Hooi) flink op hol en liet zelfs zijn wens uitkomen toen ze zoontje Manu (inmiddels gespeeld door Diyah Salem) op de wereld zette. Het was echter niet genoeg om de relatie tussen hen stand te houden en Monica verdween dan ook in 2015 geruisloos uit de serie.
Lees ook: Camilla Meurer maakt comeback als Monica in GTST
In deze aflevering van GTST maakt Monica echter voor het eerst in jaren weer haar rentree. Ze is al zo'n vijf maanden zwanger en is in verwachting van een klein meisje. Deze periode brengt voor haar de nodige moedergevoelens naar boven. Daarom hoopt ze haar band met zoontje Manu te herstellen. Nina (Marly van der Velden) zit daar natuurlijk niet direct om te springen: zij is al die tijd zijn moeder geweest.
Om het nog erger te maken, doet Monica in deze aflevering ook een bekentenis die niet alleen Nina's wantrouwen naar Monica verergerd, maar ook die richting haar vader (Erik de Vogel). Komt het dan echt nooit meer goed tussen vader en dochter? De tijd zal het leren.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland