TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Richard van Nooten (Edwin Jonker) lijkt voorlopig uit GTST verdwenen, maar niet voordat hij Shanti een fikse trap na heeft gegeven.
De gevluchte kunsthandelaar belt Rik (Ferri Somogyi) om hem eens haarfijn te vertellen wie de werkelijke vader van Shanti's ongeboren kindje is. Rik draait door als hij het nieuws hoort en vertrekt in een waas van woede.
De situatie is extra wrang omdat het helemaal niet zeker is dat Richard de vader is. Hij liet immers vlak voor de zomercliffhanger de resultaten van de DNA-test vervalsen om Shanti te manipuleren.
Elders in Meerdijk gaat Nola (Noa Jacobus) door een diep dal vanwege haar leukemie. Ze probeert ondanks haar chemotherapie contact te houden met leeftijdsgenoten, maar daardoor voelt ze zich juist een buitenstaander.
Goede Tijden, Slechte Tijden is van maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL 4. Vooruitkijken kan via Videoland.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers
10:29André van Duin blijkt heel populair te zijn in het nieuwe digitale archief De Schatkamer
08:36De TV van gisteren: kijkers onder de indruk van heftige verhalen én Richard Groenendijk in Herinneringen voor het Leven
06:47Vanavond op TV: Goede tijden, slechte tijden, Daylight, Star Trek IV: The Voyage Home
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
