TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Moeten we binnenkort afscheid nemen van Jette van der Meij's karakter Laura Selmhorst? Met die vraag zaten veel fans van Goede Tijden, Slechte Tijden afgelopen zomer. Deze vaste waarde van de soap bleek namelijk de ziekte van Parkinson te hebben. Voor de progressieve, complexe hersenaandoening is geen officieel medicijn, dus is het iets waar haar Laura altijd mee zal moeten dealen.
De afgelopen maanden leek het echter door de pillen die ze van dokter Luuk Bos (Kees Boot) kreeg de goede kant op te gaan. Haar geheugenproblemen leken steeds minder te worden en ook het vallen was van de een op de andere dag verdwenen. Maar terwijl iedereen in deze aflevering van GTST zich opmaakt voor een fijne Oud & Nieuw-feest, krijgt zij een terugval. Is dit dan echt het begin van het einde?
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
RTL bevestigt een nieuw seizoen van Special Forces VIPS
13:10Er komt dus toch een livestream van De Bondgenoten
11:31Op deze datum zie je de nieuwe Nederlandse dramaserie Pro Deo met Tjitske Reidinga
10:58Make Up Your Mind komt met een special en dít is het thema
10:40De nieuwe realityserie van André Hazes is in oktober te zien