TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Moeten we binnenkort afscheid nemen van Jette van der Meij's karakter Laura Selmhorst? Met die vraag zaten veel fans van Goede Tijden, Slechte Tijden afgelopen zomer. Deze vaste waarde van de soap bleek namelijk de ziekte van Parkinson te hebben. Voor de progressieve, complexe hersenaandoening is geen officieel medicijn, dus is het iets waar haar Laura altijd mee zal moeten dealen.
De afgelopen maanden leek het echter door de pillen die ze van dokter Luuk Bos (Kees Boot) kreeg de goede kant op te gaan. Haar geheugenproblemen leken steeds minder te worden en ook het vallen was van de een op de andere dag verdwenen. Maar terwijl iedereen in deze aflevering van GTST zich opmaakt voor een fijne Oud & Nieuw-feest, krijgt zij een terugval. Is dit dan echt het begin van het einde?
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij