TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na het vertrek van Dorian Bindels en de komst van Henks zoon Jonathan mag Meerdijk ook nu weer een nieuw karakter verwelkomen. De komende tijd zal verpleger Jesse (Tyeppe Troost) het hart van met name Demi Verduyn (Noa Zwan) sneller doen kloppen.
In Goede Tijden, Slechte Tijden is niets toevallig, zo bijkt maar weer. Het auto-ongeluk dat Demi onlangs kreeg, blijkt namelijk alleen al de start is van een gloednieuwe en romantische verhaallijn voor de jongste telg van de Verduyntjes. De tienermoeder zal de komende tijd namelijk geregeld aangename bezoekjes krijgen van Jesse (Tyeppe Troost), een leuke verpleger die enorm met haar begaan is en het niet eens erg lijkt te vinden dat ze al moeder is van zoontje Tom.
Hoelang Tyeppe Troost in Goede Tijden, Slechte Tijden blijft en of er sprake is van een vaste of tijdelijke rol, is niet bekend. Wel lijkt Noa Zwan zelf al te hinten naar een langdurig verblijf. De twee werken immers niet voor niets samen met intimiteitscoördinator Cynthia Abma, die menig kijker zich nog wel kan herinneren als Bianca Bouwhuis.
De TV van gisteren: Wisselende reacties op geweldig goed bekeken oudejaarsconference
06:47Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Zo mis je geen moment van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen