TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na het vertrek van Dorian Bindels en de komst van Henks zoon Jonathan mag Meerdijk ook nu weer een nieuw karakter verwelkomen. De komende tijd zal verpleger Jesse (Tyeppe Troost) het hart van met name Demi Verduyn (Noa Zwan) sneller doen kloppen.
In Goede Tijden, Slechte Tijden is niets toevallig, zo bijkt maar weer. Het auto-ongeluk dat Demi onlangs kreeg, blijkt namelijk alleen al de start is van een gloednieuwe en romantische verhaallijn voor de jongste telg van de Verduyntjes. De tienermoeder zal de komende tijd namelijk geregeld aangename bezoekjes krijgen van Jesse (Tyeppe Troost), een leuke verpleger die enorm met haar begaan is en het niet eens erg lijkt te vinden dat ze al moeder is van zoontje Tom.
Hoelang Tyeppe Troost in Goede Tijden, Slechte Tijden blijft en of er sprake is van een vaste of tijdelijke rol, is niet bekend. Wel lijkt Noa Zwan zelf al te hinten naar een langdurig verblijf. De twee werken immers niet voor niets samen met intimiteitscoördinator Cynthia Abma, die menig kijker zich nog wel kan herinneren als Bianca Bouwhuis.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Wanneer is de finale van De Slimste Mens België te zien op tv?
12:36Jordy wint 105.000 euro in De Bondgenoten: 'Dit ga ik er mee doen'
11:38Beau lijkt van de aardbodem verdwenen na abrupt vertrek uit De Bondgenoten
11:26GTST-ster door rug gegaan: fysio naar de set
11:13De Bondgenoten: 'Diederik, heb jij een speciale agenda met Anouk?'