TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het doek is gevallen voor Stefano Sanders (Bas Muijs) in GTST. Sinds Ludo (Erik de Vogel) en Janine (Caroline de Bruijn) er namelijk van op de hoogte zijn dat hij zijn eigen ontvoering in scène heeft gezet, zijn de nieuwe 'Bonnie en Clyde' uit op wraak. Ze willen erachter zien te komen wat Stefano's grote plan is en tot die tijd mag daarom niemand weten dat ze hem doorhebben, zelfs Nina (Marly van der Velden) niet.
Waar zowel Ludo als Janine vorige week nog noodgedwongen mooi weer speelden, gooien ze het in deze aflevering van GTST over een andere boeg. Janine besluit Stefano wijs te maken dat het zo slecht gaat met Ludo dat hij zich - onder lichte dwang van zijn therapeut Ellis (Stephanie Louwrier) - heeft laten opnemen in een psychiatrische instelling. Dit terwijl Ludo ondertussen alle bewegingen van zijn broer goed in de gaten houdt via de saveroom.
Komen ze er zo achter dat Stefano het inderdaad op Ludo heeft gemunt? En hoe zit het met Nina? De twee weten nog niet dat ook zij een dubbelspel speelt.
Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside
07:40De TV van gisteren: Meer dan miljoen kijkers voor seizoensslot Kopen Zonder Kijken