TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het doek is gevallen voor Stefano Sanders (Bas Muijs) in GTST. Sinds Ludo (Erik de Vogel) en Janine (Caroline de Bruijn) er namelijk van op de hoogte zijn dat hij zijn eigen ontvoering in scène heeft gezet, zijn de nieuwe 'Bonnie en Clyde' uit op wraak. Ze willen erachter zien te komen wat Stefano's grote plan is en tot die tijd mag daarom niemand weten dat ze hem doorhebben, zelfs Nina (Marly van der Velden) niet.
Waar zowel Ludo als Janine vorige week nog noodgedwongen mooi weer speelden, gooien ze het in deze aflevering van GTST over een andere boeg. Janine besluit Stefano wijs te maken dat het zo slecht gaat met Ludo dat hij zich - onder lichte dwang van zijn therapeut Ellis (Stephanie Louwrier) - heeft laten opnemen in een psychiatrische instelling. Dit terwijl Ludo ondertussen alle bewegingen van zijn broer goed in de gaten houdt via de saveroom.
Komen ze er zo achter dat Stefano het inderdaad op Ludo heeft gemunt? En hoe zit het met Nina? De twee weten nog niet dat ook zij een dubbelspel speelt.
Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans
23:29Mike Hansler geeft eerste tv-interview met vriendin Veerle