TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De impact van de zomercliffhanger is nog voelbaar in GTST, toch maakt het soapdorp zich al op voor een minstens zo spannende wintercliff. De makers beloven dat de soap hiermee knallend het jaar uit gaat.
Het lijkt erop dat de corrupte rechercheur Kaan met zijn drugshandel via de kluisjes in Boks de crux vormt van de cliffhanger. Kaan (Achmed El Jennouni) voert de druk op en inmiddels staat Bing met de rug tegen de muur. Kaans ex-handlanger Wies en Linda (Babette van Veen) zijn hun leven eveneens niet zeker. Maar er lijkt hulp op komst: Luuk (Kees Boot) zoekt het hogerop en gaat naar de rijksrecherche om Kaan aan te geven.
Elders in Meerdijk gaat het niet zo lekker met de verstandhouding tussen Marwan (Hassan Slaby) en Marcel (Bart Peereboom) en ook dat dreigt verkeerd af te lopen. Benieuwd? De wintercliffhanger van GTST is op 28 december vanaf 20:00 uur te zien op RTL4.
De TV van gisteren: NPO 1 wint op zaterdagavond dankzij ijzersterke line-up
09:22Heel Holland bakt elke dag-winnaar Zeinab in verwachting: 'Kleine cupcake'
08:34Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026