TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De impact van de zomercliffhanger is nog voelbaar in GTST, toch maakt het soapdorp zich al op voor een minstens zo spannende wintercliff. De makers beloven dat de soap hiermee knallend het jaar uit gaat.
Het lijkt erop dat de corrupte rechercheur Kaan met zijn drugshandel via de kluisjes in Boks de crux vormt van de cliffhanger. Kaan (Achmed El Jennouni) voert de druk op en inmiddels staat Bing met de rug tegen de muur. Kaans ex-handlanger Wies en Linda (Babette van Veen) zijn hun leven eveneens niet zeker. Maar er lijkt hulp op komst: Luuk (Kees Boot) zoekt het hogerop en gaat naar de rijksrecherche om Kaan aan te geven.
Elders in Meerdijk gaat het niet zo lekker met de verstandhouding tussen Marwan (Hassan Slaby) en Marcel (Bart Peereboom) en ook dat dreigt verkeerd af te lopen. Benieuwd? De wintercliffhanger van GTST is op 28 december vanaf 20:00 uur te zien op RTL4.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Dave Roelvink maakt profdebuut in nieuwe editie van Boxing Gladiators
17:25AVROTROS deelt eerste beelden en startdatum van nieuw seizoen De Bauers
16:09Hier zouden MAFS-Domenik en Ferenc volmondig 'ja' op zeggen
14:21Eerste reacties op GTST-zomercliff binnen: 'Wat een niveau!' en 'Saaiste cliffhanger ooit'
14:03AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027