TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De impact van de zomercliffhanger is nog voelbaar in GTST, toch maakt het soapdorp zich al op voor een minstens zo spannende wintercliff. De makers beloven dat de soap hiermee knallend het jaar uit gaat.
Het lijkt erop dat de corrupte rechercheur Kaan met zijn drugshandel via de kluisjes in Boks de crux vormt van de cliffhanger. Kaan (Achmed El Jennouni) voert de druk op en inmiddels staat Bing met de rug tegen de muur. Kaans ex-handlanger Wies en Linda (Babette van Veen) zijn hun leven eveneens niet zeker. Maar er lijkt hulp op komst: Luuk (Kees Boot) zoekt het hogerop en gaat naar de rijksrecherche om Kaan aan te geven.
Elders in Meerdijk gaat het niet zo lekker met de verstandhouding tussen Marwan (Hassan Slaby) en Marcel (Bart Peereboom) en ook dat dreigt verkeerd af te lopen. Benieuwd? De wintercliffhanger van GTST is op 28 december vanaf 20:00 uur te zien op RTL4.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij