Serie
Dit moet je weten over Julians terugkeer in GTST
Judith Regeling
  ·    ·  
LAATSTE UPDATE: 12-04-23 12:52

De vaste kijkers van Goede Tijden, Slechte Tijden moeten het al maanden zien te stellen zonder Cas Jansen, maar aan die barre tijden komt een einde. In deze aflevering - die op 12 april te zien is op RTL4 - heeft zijn karakter Julian Verduyn de gevangenis verlaten. Hij mag eindelijk zijn dierbare familie en vrienden weer in de armen sluiten.
Julian Verduyn
Hoe mooi dit ook klinkt, het zal voor Julian wel even schakelen zijn. Hij is maandenlang van huis geweest en heeft grotendeels in afzondering geleefd. Daarnaast ging de wereld buiten de gevangenis ook gewoon door. De inrichting van zijn huis is opeens anders, vazen zijn uit de kast verdwenen en zijn kleinzoon Tom en hond Dolly herkennen hem niet meer. En dat zal toch als een enorme klap aankomen.
Verder in Meerdijk...
Terwijl Julian dus weer langzaam zijn draai moet vinden in het Meerdijkse leven, heeft Bing ondertussen Marwan flink geschoffeerd toen hij Stanley wilde helpen, maar daar heeft hij absoluut geen spijt van. Verder doet Henk voor Laura een ultieme poging om zijn vliegangst te overwinnen en krijgt Laura - die gisteren even de weg kwijt was - hulp van een oud-collega.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Kijk de eerste aflevering van de Verraders Halloween op RTL4
Bloedstollende missies, meedogenloze moorden en een psychologisch schaakspel als nooit tevoren. In het angstaanjagende tweede seizoen van De Verraders Halloween gaan weer dertien bekende Nederlanders tot het uiterste om hun handen te leggen op het kostbare zilverLaatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 10:12Paul de Leeuw reageert op kritiek op eerste aflevering Hotel Hollandia
10:00Ortál Vriend over Flikken Rotterdam: 'Een lijk vinden kost me geen moeite meer'
09:45AVROTROS komt met nieuw programma op de buis: Born Winners
08:32De TV van gisteren: Kijkers enthousiast over Casa di Beau met Davina Michelle en Edwin Evers
06:47Vanavond op TV: 3 op reis, Holland's got talent, Tears of the Sun