TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Even meende Nina (Marly van der Velden) uit Goede Tijden, Slechte Tijden dat haar huwelijk met Bing in rustiger vaarwater was beland. Maar niets is wat het lijkt in GTST.
Na Bings flirt met Mare Berenschot besloten ze dat een open relatie niets voor hen was, maar toen viel Nina ineens als een blok voor Mares echtgenoot Lars (Charly Luske). Uiteraard mag niemand iets weten over deze affaire, maar omdat ze echt gevoelens voor elkaar beginnen te krijgen, wordt het steeds lastiger dit geheim te bewaren.
Deze ontwikkeling legt een bom onder Nina's relatie met Bing, net nu ze bezig zijn een verlaat huwelijksfeest te organiseren voor vrienden en familie. Nina houdt zich groot, maar krijgt het toch te kwaad als Janine ineens opmerkt hoe geweldig ze de relatie tussen haar en Bing vindt.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Peter Faber na ziekenhuisopname: 'Artsen zijn positief'
10:40Slecht nieuws voor fans: comeback Ook Dat Nog! blijft beperkt tot één seizoen
09:22Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4