TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Even meende Nina (Marly van der Velden) uit Goede Tijden, Slechte Tijden dat haar huwelijk met Bing in rustiger vaarwater was beland. Maar niets is wat het lijkt in GTST.
Na Bings flirt met Mare Berenschot besloten ze dat een open relatie niets voor hen was, maar toen viel Nina ineens als een blok voor Mares echtgenoot Lars (Charly Luske). Uiteraard mag niemand iets weten over deze affaire, maar omdat ze echt gevoelens voor elkaar beginnen te krijgen, wordt het steeds lastiger dit geheim te bewaren.
Deze ontwikkeling legt een bom onder Nina's relatie met Bing, net nu ze bezig zijn een verlaat huwelijksfeest te organiseren voor vrienden en familie. Nina houdt zich groot, maar krijgt het toch te kwaad als Janine ineens opmerkt hoe geweldig ze de relatie tussen haar en Bing vindt.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'
13:55Janice Blok ziet hoofdrol in grote musical aan haar neus voorbij gaan
13:29Reünie nog niet uitgezonden, maar A.S.S. - Anti Survival Show heeft nu al geweldig nieuws
12:55'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'