TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Kunsthandelaar Richard van Nooten (Edwin Jonker) doet al maanden alles om de familie Sanders kapot te maken in GTST. Deze kruistocht is het gevolg van een persoonlijke vete met Ludo Sanders (Erik de Vogel) die daar zelf amper weet van heeft. Toen Richard begon in de kunstwereld werd hij vanwege zijn afkomst en gebrek aan connecties nergens aangenomen. Ook Ludo's bedrijf wees hem zelfs zonder sollicitatiegesprek af.
Richard wist door jarenlang keihard te werken toch macht en invloed te krijgen en die gebruikt hij nu om wraak te nemen. Vanavond confronteert hij Ludo met het feit dat hij de eigenaar is van zijn zo geliefde veilinghuis. Helaas voor Richard reageert Ludo niet als verwacht. Zijn wekenlange verblijf op een booreiland heeft de oude Sanders veranderd.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden