TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De afgelopen weken leek het er even op dat het weer de goede kant op zou gaan met Steef (Ingmar), maar niets is minder waar. Hij heeft weer last van paniekaanvallen.
Normaal kon Steef met zijn problemen terecht bij Marwan (Hassan Slaby), maar die hulp is nu verder weg dan ooit. De vader van Demi's zoontje Tom is immers op tournee met Stanley (Kenneth Herdigein).
Daarom proberen Saskia (Tamara Brinkman) en Julian (Cas Jansen) er in deze aflevering van GTST Jonathan (Thijs Boermans) bij te betrekken. Kan hij hun zoon misschien met raad en daad bijstaan? De klik is er, dus wie weet kan hij hem nog wel helpen nu zijn examens bijna voor de deur staan.
Elders in Meerdijk valt er ook genoeg te doen. Ludo moet ineens aan de slag als Manu's voetbalcoach en Henk maakt zich zorgen. Hij krijgt Laura niet te pakken en vermoed dat ze weer een terugval heeft gehad. Vindt hij haar op tijd terug?
Partnerbijdrage
Soms merk je pas hoe vanzelfsprekend iets was, als het ineens niet meer zo makkelijk gaat. Zoals traplopen. Gelukkig is er een eenvoudige oplossing om veilig en comfortabel te blijven wonen in je vertrouwde huis.
Gerard Joling zet Vandaag inside op z'n kop: 'Is dat een koortslip?'
07:40Hugo Kennis houdt het niet droog in laatste Eigen Huis en Tuin: Lekker Leven
06:47Vanavond op TV: Trigger point, Oh, wat een jaar!, Clifford the Big Red Dog
22:25Ook Omroep MAX haalt programma's van de buis door bezuinigingen
16:45Video: Winnaar Talent Unplugged zingt nieuwe single