TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In Goede Tijden, Slechte Tijden draait het om de mooie én mindere leuke tijden, maar op dit moment lijkt vooral die laatste de boventoon te voeren. Waar namelijk Shanti nog altijd rouwt om haar overleden dochtertje Jasmijn, gaat het bij de Verduyntjes ook niet van een leien dakje. Helemaal niet nu vader Julian (Cas Jansen) nog altijd in de gevangenis zit. Saskia (Tamara Brinkman) werkt zich in de tussentijd een slag in de rondte om alles draaiende te houden: zowel in de huisartsenpraktijk, de Koning als thuis.
Zo'n levensstijl houd je ook niet altijd vol, zo merkt Saskia in deze aflevering. Aan de ene kant wil ze genieten van alle rustmomentjes die ze kan krijgen, maar anderzijds wil ze zich ook groothouden voor haar kinderen. Speciaal voor Shanti zet ze zich over haar vermoeidheid heen. Welke gevolgen dat gaat hebben, blijft echter nog even de vraag.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji
16:47Veelbesproken influencer Anna Dobber blikt terug in EO-special
16:12Coen Swijnenberg deelt voorproefje van rol in Gooische Vrouwen