TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Wat heeft 2025 namelijk nog allemaal voor ze in petto?
In deze speciale aflevering van Oogappels maken alle ouders, kinderen en grootouders zich op voor een stijlvolle afsluiting van het jaar. Terwijl de één volop geniet van alle feestelijkheden, brengt de jaarwisseling bij anderen juist een vleugje weemoed met zich mee.
Iedereen beleeft het middernachtelijke uur dan ook op zijn eigen manier: van reflectie en het opmaken van de balans tot het maken van goede voornemens voor het nieuwe jaar. Een beetje zoals in het echte leven, dus.
Wie bang is dat ze na het zien van deze speciale aflevering afscheid moeten nemen van de karakters, kunnen we bij deze geruststellen: er komt nog een seizoen zeven. Helaas wordt dat wel het allerlaatste, zoals regisseur Will Koopman begin november aankondigde tot groot verdriet van de fans. Maar voordat het doek definitief valt, kunnen we ons komend jaar nog verheugen op nieuwe avonturen van personages als Merel, Erik, Chris, Nina, Fabie, Tim en vele anderen.
Goudappels zie je op zondag 29 december om 20:25 uur bij BNNVARA op NPO 1 en NPO Start. Nog iets gemist? Alle seizoenen van Oogappels kijk je terug bij NLZiet.
Diva Brons belooft geweldig seizoen van De Bachelorette: 'Mensen gaan smullen'
13:01Yvon Jaspers deelt heel leuk nieuws over Boer Zoekt Vrouw-stel Roel en Simone
10:29The Voice-deelnemer Thijs heeft te maken met roddels: 'Dit is fake nieuws'
10:24Echte Gooische Moeders krijgt een zesde seizoen
09:46Video: Antine onthult bizarre details over Monique en nieuwe schoondochter Veerle