TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Will lijkt bij de start van dit nieuwe seizoen Grantchester eindelijk het geluk te hebben gevonden. Hij is getrouwd en zijn vrouw Bonnie is zwanger. "Ze kijken uit naar een spannende nieuwe fase in hun leven", vertelt Tom Brittney, die de speurende dorpsdominee al een paar seizoenen speelt. "Will doet intussen zijn best om een goede vader te zijn voor Ernie, zijn pleegzoon. Dan wordt Bonnie plotseling weggeroepen, en vanaf dat moment stort alles als een kaartenhuis in elkaar."
Brittneys personage krijgt het de rest van het seizoen zwaar, met de nasleep van de gebeurtenissen uit deze openingsaflevering van de Britse misdaadserie. Daarin zoals gebruikelijk ook weer een moordzaak. Een deelnemer aan een motorevenement wordt na de race dood aangetroffen.
Het nieuwe seizoen van Grantchester is vanaf zaterdag 21 september om 23:00 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 2.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De TV van gisteren: kijkers genieten van de mooie locaties én van Quinty Trustfull in Het Perfecte Plaatje op Reis
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, A Knight's Tale
20:54Marieke Elsinga maakt dit najaar comeback bij RTL Boulevard
16:06André Rieu opnieuw op Vrijthof maar wat als Nederland dan een WK-wedstrijd speelt?