TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Will lijkt bij de start van dit nieuwe seizoen Grantchester eindelijk het geluk te hebben gevonden. Hij is getrouwd en zijn vrouw Bonnie is zwanger. "Ze kijken uit naar een spannende nieuwe fase in hun leven", vertelt Tom Brittney, die de speurende dorpsdominee al een paar seizoenen speelt. "Will doet intussen zijn best om een goede vader te zijn voor Ernie, zijn pleegzoon. Dan wordt Bonnie plotseling weggeroepen, en vanaf dat moment stort alles als een kaartenhuis in elkaar."
Brittneys personage krijgt het de rest van het seizoen zwaar, met de nasleep van de gebeurtenissen uit deze openingsaflevering van de Britse misdaadserie. Daarin zoals gebruikelijk ook weer een moordzaak. Een deelnemer aan een motorevenement wordt na de race dood aangetroffen.
Het nieuwe seizoen van Grantchester is vanaf zaterdag 21 september om 23:00 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 2.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
