TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Will lijkt bij de start van dit nieuwe seizoen Grantchester eindelijk het geluk te hebben gevonden. Hij is getrouwd en zijn vrouw Bonnie is zwanger. "Ze kijken uit naar een spannende nieuwe fase in hun leven", vertelt Tom Brittney, die de speurende dorpsdominee al een paar seizoenen speelt. "Will doet intussen zijn best om een goede vader te zijn voor Ernie, zijn pleegzoon. Dan wordt Bonnie plotseling weggeroepen, en vanaf dat moment stort alles als een kaartenhuis in elkaar."
Brittneys personage krijgt het de rest van het seizoen zwaar, met de nasleep van de gebeurtenissen uit deze openingsaflevering van de Britse misdaadserie. Daarin zoals gebruikelijk ook weer een moordzaak. Een deelnemer aan een motorevenement wordt na de race dood aangetroffen.
Het nieuwe seizoen van Grantchester is vanaf zaterdag 21 september om 23:00 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 2.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji