TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Voor de vaste karakters is dit geen nieuws. Afgelopen donderdag vertelde rechercheur De Boer al aan Saskia (Tamara Brinkman) en Julian (Cas Jansen) dat dokter Roman levenloos was gevonden in het bos.
Voor Kiefer Zwart komt er hiermee een einde aan zijn rol als de charmant ogende huisarts die het met name op Saskia had voorzien. "Ik kijk met veel plezier terug op mijn tijd bij GTST, van de serie tot de spin-off was het een waar genoegen om iedereen te ontmoeten achter en voor de schermen", blikt de acteur nu terug. "Shout-out naar Tamara Brinkman die al die tijd met mij te dealen had en natuurlijk ook Zoë van Weert en Lieke Pijnappels; zonder Saskia, Evi en Christy geen dokter Roman."
Hoewel zijn rol er nu op zit, zijn de gevolgen in GTST nog niet te overzien. De politie is namelijk hard bezig om de moordenaar van Roman achter de tralies te krijgen. Maar wie heeft het precies op zijn geweten en waarom? Is het Julian die wraak wilde nemen; Evi wiens ex is overleden door het toedoen van Roman of is het zijn nieuwe liefde Christy die ondanks haar ongeloof niet aan zijn grijpgrage handjes kon ontsnappen? Videoland-kijkers weten inmiddels meer.
Goede tijden slechte tijden is van maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL4.
Dit bericht op Instagram bekijken
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie
10:26De eerste beelden van de veelbelovende Nederlandse dramaserie BASTA zijn er eindelijk!