TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Op Instagram kondigt GTST-actrice Bertrie Wierenga namens de makers een bijzondere actie aan: kijkers mogen hun eigen ervaringen delen met de schrijvers deze gebeurtenissen in de serie verwerken.
Er is wel een voorwaarde: voor nu is GTST uitsluitend op zoek naar verhalen over liefde: romantische, grappige of juist rampzalige dates, het is allemaal welkom op de redactie. Daar wordt gekozen welk liefdesverhaal het meest bruikbaar is voor de reeks.
Verhalen die worden uitgekozen kunnen niet alleen in de serie verwerkt worden, het kan ook nog dat er een personage met de naam van de winnaar wordt bedacht dat op date mag in De Koning of De Rozenboom. Meedoen? Dat kan door te reageren op onderstaande Instagrampost of door het verhaal te mailen naar redactie@gtst.nl
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los