Serie
GTST onthult het oorspronkelijke duistere geheim van de familie Verduyn
Jef Willemsen
  ·  
Op Instagram blikken Sophie Bouquet en haar soapmoeder Tamara Brinkman terug op de eerste periode dat ze als Saskia en Merel Verduyn naast Cas Jansen hun opwachting maakten in GTST. De schrijvers hadden hele andere plannen met de personages.
Tamara
De eerste onthulling is al bijzonder: in eerste instantie was het de bedoeling dat Merel de naam Tamara zou krijgen. Twee Tamara's op de set bleek al snel onpraktisch en vooral verwarrend, vandaar dat de productie besloot de naam van het personage te wijzigen. Sophie geeft ook toe dat ze zich meer een een Merel dan een Tamara voelt.
Halfblind
De familie Verduyn kwam in 2019 in de serie met een groot geheim dat met Merel te maken had. Uiteindelijk bleek dat Merel gepest werd op school waardoor Saskia zo boos werd dat ze een van de pubers halfblind geslagen had. Dit was zo'n schandaal dat het gezin wel moest verhuizen. Maar deze onthulling blijkt nu een noodgreep.
Bipolair
Het oorspronkelijke plan was om Merel een bipolaire stoornis te geven. Ze zou steeds heftiger gaan reageren en uiteindelijk zelfs in een gesticht belanden. In tegenstelling tot de rest van de Verduyntjes had Sophie ook maar een gastrol van een jaar. Toen de opnames eenmaal bezig waren en de Verduyntjes als gezin enorm goed klikten besloten de makers de verhaallijn om te buigen waardoor Merel een 'gewoon' pubermeisje werd. Maar voordat dit besluit viel, moest Tamara Brinkman spelen dat ze bang was voor haar eigen kind.
Dit bericht op Instagram bekijken
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Beau van Erven Dorens trapt weer af met een nieuw seizoen van Beau
Vandaag start het nieuwe seizoen van de talkshowreeks van Beau van Erven Dorens. Nu Eva Jinek zwanger is kan het zomaar zijn dat hij ook na zijn reguliere reeks nog het hoofd van de RTL-talkshowtafel is.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 11:00MAFS-seksuoloog Eveline Stallaart blij verrast door seksuele kennis van zoon (8)
10:05De hoogtepunten van publieksfavoriet Ali in Big Brother
10:00Monic Hendrickx vertelt waarom je de SF-reeks Arcadia niet mag missen: 'Echt prachtig geworden'
10:00Maarten Heijmans over zijn rol in Arcadia: 'Je moet voortdurend op je hoede zijn'
09:15Freek Vonk jaagt The Green Planet-kijkers weg: 'Niet om aan te horen'