TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Over een slordige zes weken zit het huidige GTST-seizoen er alweer op. Traditiegetrouw worden de kijkers de zomer ingestuurd met een grote cliffhangeraflevering. Nu blijkt waar deze over gaat.
Nina en Bing zijn in de serie al weken druk met de voorbereidingen op hun liefdesfeest. Ze trouwden vorig seizoen al voor de wet, maar gaan nu eindelijk hun hernieuwde geloftes groots vieren met familie en vrienden. De locatie was al bekend: op de stoeterij van Ludo Sanders zodat het paar uiterst romantisch met koets en al ten tonele kan verschijnen. Nu blijkt dat dit liefdesfeest de kern van de cliffhanger gaat vormen.
Op Videoland is al te zien hoe Nina bezig is met de uitnodigingen voor het feest. Samen met Bing worstelt ze nog over de naam van de bijeenkomst, maar de dag staat al wel vast: donderdag 7 juli, exact dezelfde datum als de laatste aflevering van dit seizoen. De makers van GTST laten niets aan het toeval over, dus dit geldt als onomstotelijk bewijs dat de zomercliffhanger (grotendeels) draait om het liefdesfeest van Bing en Nina op de stoeterij. Als er tenminste niets misgaat: Nina is inmiddels heimelijk smoorverliefd geworden op Lars Berenschot.
NTR heeft bevestigd: Stefan de Walle stopt na vijftien jaar als 'adviseur' van de Sint
16:11Zo kijk je live naar kartrace Max Verstappen op Silverstone: Max vs 100
14:57B&B Vol Liefde-Arie: 'Of ik nu bij Caroline op de slaapkamer mag?'
14:04Dit programma vervangt Triviant op NPO1
13:33Rumoer rond Sinterklaasjournaal: 'Stefan de Walle vertrekt als assistent van goedheiligman'