TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dat is nog eens een grote... of eigenlijk kleine verrassing!
Henk probeert tevergeefs Laura's ogen te openen. Elisa kapt Julian af als hij een antiracisme-actie wil beginnen in Meerdijk, met haar als boegbeeld. Nina heeft behoefte aan Ludo's steun en baalt als hij haar adviseert geen rechtszaak aan te spannen. Stefano moet uit Andrea trekken dat er nog geen nieuws is over zijn broer en besluit voor wat afleiding te zorgen
Robert pakt zijn tas en probeert stiekem te vertrekken. Laura voelt zich gesteund door Linda die vindt dat ze haar gevoel moet volgen. Ludo merkt dat Henriëtte hem liever alleen spreekt dan samen met Janine. Rik verbergt hoe hij van Elisa schrikt als zij aankondigt dat ze een vruchtwaterpunctie wil voordat ze aan iedereen vertellen dat ze zwanger is.
Bekijk onze
Goede Tijden Slechte Tijden
verzameling
Marwan spreekt zijn huisgenoten aan op het gedrag waar hij zich aan ergert. Als niemand luistert, begint hij fanatiek huisregels op te stellen. Steef probeert Troj en Nola over te halen de romance sneller in te zetten: dit wordt zijn nieuwe carrière! Linda verrast Sam met een cadeautje om haar vertrouwen te winnen.
Sam biedt haar excuses aan. Zal Linda haar geloven? Nola verwijt Nina dat ze Max vergeten is. Nina geeft toe dat ze in een dip zit vanwege alle onlinehaat. Henriëtte zoekt Ludo op onder het mom van een zakelijk voorstel. Ludo vermoedt dat ze een spelletje speelt en wijst haar af. Nola weet Nina ervan te overtuigen dat hun breuk nep is.
Goede Tijden, Slechte Tijden is van maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL 4. Vooruitkijken kan via Videoland.
Jeroen van Koningsbrugge komt terug met Jeroen's Abandoned Adventures
10:31Wil Douwe Bob opnieuw naar Songfestival? Dit is zijn antwoord
10:07Wie wordt toch de nieuwe Sinterklaas? De manager van Ramsey Nasr reageert
09:30De TV van gisteren: De Slimste Mens-kijkers storen zich aan vaste bezoeker Ramon
06:47Vanavond op TV: Sander en de kloof, Casa di Beau, Invasie