TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Ook meer weten over deze week?
Lees dan ook: Komende week in GTST: Zorgelijke zorgweigeraars en de onvoorspelbare onheilsecho
Nina en Bing geloven Troj als hij zegt dat hij niet weet waar Nola is. Ludo kan zijn ergernis niet meer voor Stefano verbergen. Janine raakt geïntrigeerd door de inboedel van een overleden weduwe. Shanti is woedend als ze begrijpt dat Richard haar heeft bespeeld. Als Manu Nola thuis ziet, laat ze hem beloven niets tegen haar ouders te zeggen.
Ludo is niet van plan om Richard de kans te geven zich weer in zijn vaarwater te begeven. Henk en Laura stellen Elisa's positieve instelling op de proef, omdat ze het moeilijk vinden haar hulp te accepteren. Marwan wordt geconfronteerd met Steef en Naomi die in hun verliefdheid het hele huis overnemen.
Bekijk onze
Goede Tijden Slechte Tijden
verzameling
Naomi probeert Steef over te halen om een tattoo te nemen. Julian is van plan om Laura en Henk te helpen. Omdat Laura denkt dat de hulp maar tijdelijk is, accepteert ze het. Janines interesse in de overleden weduwe groeit als ze een oud krantenartikel vindt over de familie Roest. Marwan en Tamara hebben het rijk alleen.
Rik begrijpt niet waarom Shanti niet wil dat Richard voor haar gaat werken nu hij vrijgesproken is. Tamara drukt Marwan op het hart dat hij niks mag zeggen. Nola overspeelt haar hand door bijdehand te doen tegen Ludo. Hij maakt een einde aan haar logeerpartij en stuurt haar terug naar Bing en Nina.
Goede Tijden, Slechte Tijden is van maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL4. Terug- en vooruitkijken kan via Videoland.
VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater
11:20SBS6 zendt op Tweede Kerstdag een kersteditie van The Winner Takes It All uit
10:59KIJK komt met korte ziekenhuisserie met Thijs Boermans en Carolien Spoor
10:25Op deze datum start het zesde seizoen van The Tribute: Battle of the Bands